ایران الگوی کشورهای جهان در مبارزه با استکبار است

اینانلو: حفظ اتحاد و خدمت رسانی به مردم وظیفه سئولین است

فردیس نیوز- فرماندار فردیس با تاکید بر لزوم حفظ اتحاد و همدلی مسئولین در راستای خدمت رسانی به مردم ، تکریم ارزاب رجوع و رسیدگی به مشکلات مردم را ضروری دانست.

به گزارش فردیس نیوز ، ابوالفضل اینانلو با بیان اینکه ایران اسلامی تحت زعامت رهبری و اجرای سیاست های ایشان توسط دولت در اوج اقتدار و امنیت است گفت: ایران اسلامی الگوی همه کشورهای دنیا چه مسلمان و چه غیر مسلمان در مبارزه با سلطه و استکبار جهانی است . امنیت پایدار و اقتدار کنونی مرهون سیاست های مقام معظم رهبری و اجرای صحیح آن توسط دولت تدبیر و امید است.

وی ضمن تقدیر از زحمات امام جمعه، فرمانداران سابق و سایر مسئولین در راستای رشد و شکوفایی شهرستان گفت : شهرستان فردیس ظرفیت های بالایی دارد که باید در سایه اتحاد و همدلی مسئولان به فعلیت رسیده و مسئولین در راستای ارائه خدمات شایسته به مردم دست در دست یکدیگر تلاش کنند.

فرماندار فردیس با تاکید بر اینکه حفظ اتحاد و خدمت شایسته به مردم وظیفه مسئولان است بیان داشت: حضور مردم در صحنه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، انتخابات و راهپیمایی ها، مغتنم است و باید همه مسئولین پاسخگوی این زحمات، حمایت ها و اعتماد مردم باشند.

وی در ادامه از مجموعه مدیریت شهری فردیس به عنوان منتخبین و نمایندگان مردم خواست تا ضمن حفظ وحدت و همدلی، رسیدگی به مشکلات مردم و جبران کمبودهای شهر را تمام همّ و غم خود بدانند و در راستای خدمت به مردم تمام تلاش خود را به کار گیرند.

اینانلو با تاکید بر اینکه تکریم ارباب رجوع، خدمت رسانی بهتر و جلب رضایت شهروندان باید در اولویت امور همه مسئولین دستگاه های اجرایی قرار گیرد گفت: به دستور اکید استاندار البرز کلیه سمن ها، احزاب و گروه های مردمی که پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، باید مورد توجه ویژه ادارات قرار گیرند.

وی با اشاره به کمبودها و نیازهای بسیار فردیس بیان داشت: با همکاری و همدلی همه مسئولان در صدد رفع مشکلات فردیس هستیم و امیدواریم با حمایت مردم بتوانیم گام های مثبتی در جهت رشد و توسعه شهرستان برداریم.

وی افزود: ارائه خدمات و انجام اقدامات باید در جامعه مشهود باشد و به گونه ای باشد که شهروندان نتیجه اقدامات مسئولین را در جامعه بوضوح مشاهده کنند.

وی در بخشی از سخنانش ضمن اشاره به حادثه نفتکش سانچی به همه ملت ایران و خانواده های داغدار شهدای این حادثه بویژه دو شهید شهرستان فردیس تسلیت گفت.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه