اکبری: حفظ جان شهروندان و کارکنان شهرداری در اولویت همه امور شهر قرار گیرد
پرینت
#۶٩٣٣
98/12/06 سه شنبه 21:35

اکبری: حفظ جان شهروندان و کارکنان شهرداری در اولویت همه امور شهر قرار گیرد

فردیس نیوز- بانوی عضو شورای اسلامی شهر فردیس اقدام فوری شهرداری در خصوص ضدعفونی همه مراکز و اماکن عمومی سطح شهر را از شهردار خواستار شد.

به گزارش فردیس نیوز، ملیحه اکبری در نشست علنی عصر امروز پارلمان شهری فردیس که با حضور معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی فرمانداری، دادستان عمومی و انقلاب و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، در خصوص مشارکت مدیریت شهری برای مقابله با شیوع ویروس کرونا برگزار شد؛ با اشاره به گذشت چند روز از اعلام شیوع این ویروس در کشور، طی سؤالاتی گزارش اقدامات شهرداری برای مقابله با کرونا در سطح شهر را خواستار شد.

وی با بیان اینکه حفظ سلامت و جان مردم باید در اولویت همه امور شهر قرارگیرد؛ گفت: طی چند روز گذشته در خصوص ضدعفونی اماکن عمومی سطح شهر از جمله پارک ها، ساختمان های شورا و شهرداری، اماکن، مراکز و ادارات دارای ارباب رجوع و ناوگان حمل و نقل عمومی سطح شهر، چه اقداماتی از سوی شهرداری انجام شده است؟!

نماینده مردم فردیس در پارلمان شهری با بیان اینکه وجود روزبازارها به عنوان محل تردد شهروندان، احتمال شیوع بیماری را افزایش می دهد؛ بر ضرورت تعطیلی روزبازارها توسط شهرداری، تا رفع وضعیت بحرانی تأکید کرد و افزود: متأسفانه روز بازارهای سطح شهر هنوز در حال فعالیتند.

اکبری همچنین بر لزوم حفظ سلامت کارکنان شهرداری تأکید و توصیه کرد: به منظور حفظ سلامت کارکنان، شهرداری تا حد امکان از حضور کارکنانی که می توانند از طریق دورکاری به وظایف خود عمل کنند، در اداره جلوگیری و با مرخصی افراد مبتلا به سرماخوردگی موافقت کند.

وی همچنین تأمین تجهیزات و اماکن لازم برای مقابله با این بحران از جمله تأمین مکان مناسب برای قرنطینه بیماران کرونایی را ضروری دانست.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز