اوباش نامی کرج در دام نیروی انتظامی

فردیس نیوز - اعضاء باند اراذل و اوباش شهرستان کرج که با شرارت، عرض اندام و عربده کشی از شهروندان سلب آسایش می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش فردیس نیوز، سرهنگ «کامرانی صالح» فرمانده انتظامی استان البرز در تشریح این خبرگفت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر اینکه در منطقه پیشاهنگی کرج یک گروه از اراذل و اوباش نامی با یک دستگاه خودروی پراید برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کنند و با عربده کشی و عرض اندام آسایش و آرامش منطقه را به هم زده اند و به دلیل حساسیت موضوع بلافاصله یک اکیپ از کلانتری 41 خرمدشت جهت بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران و هنگامی که اوباش قصد فرار با خودروی خویش را داشتند تحت محاصره نیروهای پلیس قرار گرفته و وقتی همه راه های فرار را بسته دیدند اقدام به جوسازی، عربده کشی و درگیری فیزیکی با یکی از کارکنان وظیفه کردند که مأموران با هوشیاری خود آنها را از رسیدن به این نقشه ناکام گذاشتند. سرهنگ کامرانی صالح افزود: این اوباش زمانی که همه راه های فرار را بسته دیدند طی تماس تلفنی با سرکرده خود که از اوباش نامی و سابقه دار می باشد از وی درخواست کمک کردند و به دنبال این تماس فرد مورد نظر با 3 نفر دیگر از همدستان خود در منطقه حضور و با تهدید مأموران کلانتری قصد داشتند تا شرایط فرار همدستان خود را مهیا کنند.

فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: در این درگیری تعداد 7 عضو اصلی این باند که بیشتر آنها دارای سوابق متعدد کیفری هستند دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان با اشاره به اینکه ایجاد و حفظ امنیت و آرامش برای شهروندان از مأموریت های ذاتی پلیس بوده و هرگز در قبال این مأموریت کوتاه نخواهد آمد، گفت: با کسانی که بخواهند با عرض اندام و به رخ کشیدن قدرت پوشالی خود از شهروندان سلب آسایش کنند برخورد قاطعانه و قانونی خواهد شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه