انهدام باند سارقان کيف قاپ با اعتراف به 41 فقره سرقت توسط پلیس فردیس
پرینت
#۴٣٨۶
95/08/18 سه شنبه 16:29

انهدام باند سارقان کيف قاپ با اعتراف به 41 فقره سرقت توسط پلیس فردیس

فردیس نیوز- با تلاش ماموران انتظامي شهرستان فرديس، اعضاي باند سارقان کيف قاپ که به صورت گسترده در استان هاي مختلف کشور ، اقدام به 41 فقره کيف قاپي از شهروندان کرده بودند دستگير شدند .

به گزارش فردیس نیوز ، سرهنگ «محمد کارگر» جانشين فرمانده انتظامي شهرستان فرديس در تشريح اين خبر اظهار کرد: در پي مراجعه مکرر چند نفر از شهروندان به کلانتري هاي اين شهرستان و اعلام شکايت مبني بر کيف قاپي از سوي سرنشينان دو دستگاه خودرو زانتيا و پژو پارس ،پيگيري موضوع در دستور کار ماموران اين پليس قرار گرفت.

وي افزود: با تحقيقات تکميلي ماموران مشخص شد که سارقان داراي سابقه کيفري بوده و به تازگي از زندان آزاد شده اند،که پس از ترسيم چهره فرضي سارقان با راهنمايي شکات ، تصاوير آن ها در اختيار کليه نيروهاي گشت قرار گرفت.

سرهنگ کارگر افزود: ماموران با انجام گشت زني هاي نامحسوس در مناطقي که احتمال تردد سارقان در آن جا بود به يک دستگاه خودروي زانتيا که در مقابل يک منزل ويلايي در منطقه "اهري "فرديس پارک شده بود مشکوک شدند .

اين مقام انتظامي با بيان اينکه ماموران با هماهنگي مقام قضائي و با رعايت موازين قانوني و شرعي وارد منزل شدند، افزود: يکي از افراد که قصد آتش زدن منزل و فرار را داشت با هوشياري ماموران دستگير و به همراه دو نفر ديگر که در آن جا حضور داشتند به کلانتري منتقل شدند.

سرهنگ کارگر اظهار داشت: در بازرسي از مخفيگاه متهمان، مقادير زيادي اموال مسروقه ،لوازم منزل، کارت عابر بانک ، مدارک شناسايي، طلا و جواهر مسروقه، لپ تاب، ساعت مچي و... کشف شد.

وي افزود: متهمان در بازجويي ماموران معترف شدند که پس از آزادي از زندان با تشکيل يک باند سه نفره با يک دستگاه خودرو زانتيا و يک دستگاه خودرو پژو پارس با سفر به شهرهاي مختلف کشور و گشت زني در سطح معابر و خيابان هاي خلوت اقدام به کيف قاپي کرده و سپس اموال سرقتي را با قيمتي کمتر از قيمت واقعي به دو نفر مالخر مي فروختند.

جانشين فرمانده انتظامي شهرستان فرديس در خاتمه گفت: متهمان به 41 فقره کيف قاپي در شهرستان هاي فرديس، سنندج، همدان، بندرانزلي، تنکابن، رامسر، مشهد مقدس و قم اعتراف کردند.

گفتني است، متهمان که از سوي پليس آگاهي قم، خرم آباد، ملارد و شهريار تحت تعقيب بودند، پس از رسيدگي قضائي با قرار مناسب روانه زندان شدند.

 

 

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...