انعقاد تفاهمنامه شهرداری با شرکت توزیع برق فردیس
پرینت
#۶٩۴٢
98/12/10 شنبه 14:53

انعقاد تفاهمنامه شهرداری با شرکت توزیع برق فردیس

فردیس نیوز- شهردار فردیس از انعقاد تفاهمنامه‌ای با شرکت توزیع برق در راستای مشارکت در تامین روشنایی معابر تاریک فردیس خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، محمد خسرو زاده عدم وجود روشنایی در برخی معابر را یکی از مشکلات شهروندان فردیسی اعلام کرد و افزود: با توجه به اینکه پیگیری مطالبات شهروندان از مهمترین اقدامات در دستور کار مدیریت شهری فردیس است‌، نشستی با رئیس شرکت توزیع برق شهرستان برگزار شد.

وی در ادامه با اعلام اینکه تفاهم نامه ای با شرکت توزیع برق شهرستان فردیس مبنی بر مشارکت شهرداری در تامین روشنایی معابر پر تردد، منعقد شد؛ افزور: طبق این تفاهمنامه، با تامین اعتبار مورد نیاز برای روشنایی برخی معابر پرتردد، نسبت به تامین روشنایی این معابر اقدام خواهد شد.

شهردار فردیس با بیان اینکه اجرای عملیات تامین روشنایی برخی معابر شهر همچون بلوار بیات، مطالبه به حق شهروندان فردیسی است، تاکید کرد: این اقدام موجب افزایش سطح امنیت اجتماعی و تبدیل فضای بی‌دفاع شهری به فضایی آرام می‌شود.

وی با بیان اینکه در این تفاهم نامه علاوه بر تامین روشنایی بلوار بیات، اجرای طرح روشنایی حدفاصل کانال فردیس تا سه راه مشکین دشت، ورودی سیمین دشت‌، محدوده شهرداری فردیس و بلوار مارلیک نیز قید شده است، عنوان کرد: عملیات جابجابی شبکه های توزیع برق ناشی از اصلاح هندسی معابر نیز طبق این تفاهم نامه انجام خواهد شد.

شهردار فردیس با بیان اینکه اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای طرح روشنایی معابر پرتردد وخاموش شهر پس از تصویب در صحن علنی شورای اسلامی شهر و سیر مراحل قانونی، هزینه می شود، عنوان کرد: این اقدام با هدف پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی و افزایش ایمنی شهروندان در معابر تاریک شهر انجام خواهد شد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز