انتقاد تند امام جمعه فردیس از نمایندگان مجلس البرز

حجت الاسلام ایمانی: کارنامه نمایندگان مجلس در خصوص شورا و شهرداری فردیس قابل قبول نیست

آقانوری/ امام جمعه شهرستان فردیس  گفت: پرونده نمایندگان مردم البرز در مجلس در خصوص مشکلات فردیس به ویژه شورا و شهرداری، قابل قبول نیست.

به گزارش فردیس نیوز،  حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه های نماز عید سعید فطر که صبح امروز همزمان با سراسر کشوربا حضور جمع کثیری از مردم روزه دار شهرستان برگزار شد، با اشاره به برخی مشکلات فردیس و کم کاری نمایندگان مجلس استان در خصوص رفع مشکلات این شهر، افزود: با تلاش های بسیار برای ارتقای فردیس به شهرستان، ادارات مستقل شدند اما با گذشت چندسال آموزش و پرورش هنوز در شهرستان مستقر نشده ،مکان ادارات همچنان  استیجاری و نامناسب است و نیروی کافی ندارند.

 وی تصریح کرد: در خصوص وظایفی که نمایندگان مجلس و دولت در خصوص شهرستان باید انجام می دادند؛ کم و کاستی هایی وجود دارد.

 امام جمعه فردیس با بیان اینکه پرونده کاری نمایندگان مجلس در خصوص فردیس به ویژه شورا و شهرداری کارنامه قابل قبولی نیست، گفت: متأسفانه پس از گذشت چندسال از شهرستان شدن فردیس، نمایندگان مردم البرز درمجلس؛  ناظر مشکلات ما هستند و در خصوص رفع آن اقدام  نمی کنند. اگر دیگران هم قدمی در این راستا برمی دارند، نمایندگان اقداماتی انجام می دهند که به نفع مردم نیست.

  وی تأکید کرد: همه باید برای تقویت ادارات و نهادهای شهرستان فردیس  دست به دست هم دهیم و کمک کنیم  تا شورا و شهرداری  نیز به نهادی پویا و در خور شأن مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه فردیس تبدیل شود.

ایمانی در بخش دیگری با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری و ترسیم برنامه ۴۰ ساله دوم انقلاب، گفت: باید این موضوع را که دشمنان به دنبال حذف نیروهای انقلابی هستند، جدی بگیریم و تلاش کنیم تا طبق فرمایش رهبری نیروهای جوان و انقلابی در رأس امور قرار بگیرند.  در سال های اخیر وضعیت موجود در کشور، صرف هزینه های میلیاردی درانتخابات و غیره نشان می دهد که برخی از مسئولین از روحیه انقلابی و ظلم ستیزی فاصله گرفتند و این امر به نفع دشمنان انقلاب است.  

وی با تأکید بر اینکه باید تلاش کنیم مجلس ما  یک مجلس  انقلابی باشد، افزود: در مجلس آینده باید کسانی وارد شوند که روحیه انقلابی داشته باشند. متأسفانه دور شدن نمایندگان مجلس از روحیه انقلابی موجب شده که مجلس همچون گذشته در رأس امور قرار نداشته باشد و درحالیکه در راستای قانونگذاری و اقدامات مجلس، دولت باید حمایت از  تولید ملی، به کارگرفتن نیروهای جوان و انقلابی و تکیه بر توان داخلی  را در رأس امور قرار داده و در جهت رفع مشکلات مردم تلاش کند، به دلیل ضعف های موجود در این حوزه، دولت از مجلس حساب نمی برد .

خطیب جمعه فردیس در ادامه اقدام انقلابی در خصوص اجرای قانون و برخورد با مفسدان و مجرمان  را از قوه قضائیه خواستار شد و از عملکرد مجموعه قضائی شهرستان فردیس ابراز رضایت کرد.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه