انتقاد امام جمعه فردیس از مواضع منفعلانه دولت و مجلس درمقابله با آمریکا
پرینت
#۶٣۵١
98/02/14 شنبه 16:45

انتقاد امام جمعه فردیس از مواضع منفعلانه دولت و مجلس درمقابله با آمریکا

حجت الاسلام ایمانی: مشکل امروز جامعه ما وادادگی و انفعال در مقابل غرب و آمریکاست

آقانوری/ امام جمعه فردیس رمز حفظ انقلاب اسلامی در مقابل ابرقدرت های جهان را اعتقادات و باورهای ملت ایران دانست و بر ضرورت تربیت جوانانی مؤمن، انقلابی و پیرو خط ولایت فقیه تأکید کرد.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در مراسم تجلیل از مربیان و روحانیون عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه امام رضا (ع) شهرستان فردیس که به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی پیش از ظهر امروز در مسجد جامع المهدی برگزار شد، با بیان اینکه همه ایام، روز استواری عقیده و تعمیق باورهای انقلابی است؛ بر لزوم تبیین اهداف و ارزش های انقلابی و افزایش بصیرت دینی و انقلابی نسل جوان به ویژه بسیجیان توسط مربیان عقیدتی سیاسی سپاه  تأکید کرد.  

وی با اشاره به اینکه ماموریت سپاه  درقانون اساسی دفاع از انقلاب و ارزش های انقلابی تعریف شده است، خاطر نشان کرد: نیروی انسانی مؤمن و جوانان انقلابی، از سرمایه های  عظیم کشورهستند که باید  برای تقویت علوم اخلاق و احکام  بر روی جوانان سرمایه گذاری شود. تبیین مسائل اعتقادی، افزایش بصیرت سیاسی و تربیت جوانان بسیجی مؤمن و انقلابی از مهمترین اهدافی است که باید در راستای حفظ انقلاب توسط سپاه به ویژه مربیان عقیدتی سیاسی پیگیری شود.

نماینده ولی فقیه در شهرستان فردیس رمز حفظ انقلاب اسلامی در مقابل ابرقدرت های جهان را اعتقادات و باورهای ملت ایران دانست و افزود: مشکل امروز جامعه ما وادادگی و انفعال در مقابل غرب و آمریکاست. متاسفانه در سال های اخیر دولت های ما سخنان رهبری در خصوص مواضع ایران با آمریکا و غرب و همچنین راهنمایی های ایشان در خصوص مشکلات اقتصادی را جدی نگرفتند و چابکی، اعتقاد، باور انقلابی و جهادی مورد نظر رهبری را ندارند. انفعال در مواضع با آمریکا به حدی است که روزنامه واشنگتن پست می نویسد جسارت ترامپ نسبت به ایران به دلیل عدم پاسخ مناسب از سوی این کشور است.

وی با انتقاد از مواضع منفعلانه مجلس در مقابل آمریکا، گفت: مجلس نمایندگان آمریکا طی یکسال 262 مصوبه علیه ایران داشته است. اگر نمایندگان مجلس ما در تراز انقلاب هستند؛ علیرغم اقدامات آمریکا تا کنون چند لایحه در مقابله با آن  داشته اند؟! در خصوص تأکیدات مقام معظم رهبری(مدظله) برای رونق اقتصادی و حمایت از تولید ملی چه تصمیماتی  در تسهیل امور تجاری و رفع مشکلات اقتصادی در مجلس صورت گرفته است؟!

حجت الاسلام ایمانی با بیان اینکه جنگ را این ملت اداره کردند و  امروز هم برای حل مشکلات و مدیریت آینده کشور، امیدی به سرمایه داران و روشنفکران نیست؛ گفت: ایمان، اعتقاد و مجاهدت نیروهای مخلص و انقلابی این مرز و بوم است که در تحریم ها چون شهید تهرانی مقدم و شهید شهریاری را می سازد و عامل اقتدار  و عزت کشور می شود.

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...
اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان
حمایت تمام قد آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج از سبزپوشان سپاه ...
فراخوان ثبت‌نام جشنواره «جوان موفق» فراخوان ثبت‌نام جشنواره «جوان موفق»
فراخوان ثبت‌نام در جشنواره «جوان موفق»، ویژه جوانان استان البرز باهدف شناسایی جوانان نخبه، توانمند و ...
توسط اداره بهزیستی کرج انجام شد؛ توسط اداره بهزیستی کرج انجام شد؛
جمع آوری و ارسال ۲۷ تن کمک های مردمی از اقلام مورد نیاز سیل زدگان ...