انتصاب اولین مسئول دفتر نمایندگی انجمن هنرهای تجسمی فردیس
پرینت
#۶۴۵٧
98/04/05 چهارشنبه 19:18

انتصاب اولین مسئول دفتر نمایندگی انجمن هنرهای تجسمی فردیس

فردیس نیوز- طی حکمی از سوی رئیس انجمن هنر های تجسمی استان البرز، مسئول نخستین نمایندگی دفترانجمن هنرهای تجسمی شهرستان فردیس منصوب شد.

به گزارش فردیس نیوز، درنشست هم اندیشی مدیران آموزشگاه هنرهای تجسمی با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد ‏اسلامی شهرستان فردیس که با حضور فرج اله اتابکی رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان البرز، استاد منصور آذری، استاد فخر موسوی ومدیران آموزشگاه های تجسمی فردیس برگزار شد؛ طی حکمی از سوی "فرج اله تابکی"رئیس انجمن هنر های تجسمی استان البرز، فریده عبدالملکی به سمت مسئول دفتر نمایندگی انجمن هنرهای تجسمی فردیس منصوب شد.

در این نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردیس با بیان اینکه می توان با هم اندیشی و هم افزایی، ظرفیت های جدیدی در حوزه هنرهای تجسمی شهرستان ایجاد کرد؛ گفت: هنرمندان و آموزشگاه های رشته تجسمی شهرستان فردیس از فعال ترین و مؤثرترین گروه های هنری هستند که با زمینه سازی های لازم  و تکیه بر ظرفیت های موجود، می توانند برنامه ها و اقدامات مهم و مؤثر را در سطح شهرستان، استان و کشور رقم بزنند.

حجت الاسلام حمید ولیزاده در ادامه اظهارداشت: تلاش ما این است که با محوریت آموزشگاه ها و انجمن هنرهای تجسمی به انجام برنامه های تخصصی و بنیادین در حوزه تجسمی اقدام کنیم و همچنین با توجه به وجود ظرفیت مراکز و هنرمندان این رشته، نمایشگاه های پایان سال، ایجاد گذرهای فرهنگ و هنر و فروش آثار هنرمندان تجسمی  را در دستور کار خواهیم داشت.

در بخشی از این نشست رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان البرز ضمن تشریح سیاست‌های انجمن  در قبال هنرمندان گفت: هنر و هنرمندان بخش مهمی از فرهنگ یک کشور را تشکیل می‌دهند و در ارتقای آن تاثیر به سزایی دارند؛ بنابراین با تأسیس این مرکز در شهرستان  سعی داریم تا با ساماندهی تجسمی کاران فردیس،  بخشی از رسالت حوزه هنر را جامه عمل بپوشانیم.

فرج اله اتابکی با اشاره به قابلیت های متنوع هنرهای تجسمی و اهمیت و نقش بنیادی آموزش های هنری تصریح کرد: باید با تفکر جمعی و تمرکز انرژی ها و انگیزه ها در خصوص اقتصاد هنرهای تجسمی تمهیداتی اندیشیده شود تا این عزیزان بتوانند آثار خود را به صورت گسترده و به بهترین شکل ممکن به فروش برسانند. 

در این نشست مدیران آموزشگاه های تجسمی شهرستان فردیس به بیان دیدگاه ها و مشکلات خود در این حوزه پرداختند.

 

منبع:  روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...