انتخابات مشکین دشت؛ آرام و بدون تنش

ولی پور: انتخاب بدون تنش شهردار و رئیس شورا نتیجه بلوغ سیاسی اعضای شوراست

 آقانوری/ معاون برنامه ریزی فرمانداری فردیس گفت: انتخاب شهردار و ریاست شورا بدون تنش و  با رأی قاطع اعضاء، نشانه درک اجتماعی و بلوغ سیاسی مجموعه شورای اسلامی شهر مشکین دشت در راستای خدمت به مردم است. 

به گزارش فردیس نیوز، تیمور ولی پور در نشست ۸۶ شورای اسلامی شهر مشکین دشت ضمن ابراز رضایت از تعامل و همدلی بین اعضای شورای این شهر، انتخاب بدون تنش شهردار و هیئت رئیسه شورای شهر را نتیجه تعامل و همدلی بین اعضا دانست.  

وی افزود: این درجه از تعامل و همدلی در شورای مشکین دشت، در شوراها کمتر دیده می شود، گاهی  تنش های موجود در یک شورای ۳ نفره حتی می تواند همه مراجع بالادستی را به چالش بکشد؛ اما خوشبختانه نتیجه این هماهنگی و همدلی موجود بین اعضای شورا، انتخاب بی حاشیه و بدون تنش شهردار و هیئت رئیسه شورای این شهر است.

معاون برنامه ریزی فرمانداری فردیس ضمن ابراز رضایت از عملکرد یکسال گذشته شورای مشکین دشت گفت: در طول این مدت، در کمیته انطباق فرمانداری در خصوص عدم انطباق مصوبات شورای این شهر  کمترین مشکلات با قوانین را شاهد بودیم که نشانه توانمندی اعضای شورا و آگاهی آنها نسبت به قوانین است.

وی خدمت به مردم را وظیفه همه مسئولین دانست و افزود: جایگاه های تعریف شده در قانون برای هریک از مسئولین، در جهت خدمت رسانی به مردم است و  مجموعه حاکمیت  از طریق تعامل با مدیریت شهری ارائه خدمات مطلوب در جهت افزایش رضایتمندی شهروندان  را تسهیل می کند.  

ولی پور با اشاره به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی خدمات مسئولین و بیان مشکلات جامعه بر لزوم انتقاد پذیری مسئولین تأکید کرد و گفت: نقد سازنده و منصفانه موجب افزایش آگاهی مسئولین نسبت به مشکلات جامعه و اقدام مؤثر در جهت رفع آنهاست که امیدواریم با کمک رسانه ها از طریق  اطلاع رسانی صحیح در خصوص خدمات مسئولین و انعکاس  همدلی و اتحاد آنها در جهت خدمت به مردم، امیدآفرینی در جامعه را شاهد باشیم.

گفتنی است  نشست عصر امروز شورای اسلامی شهر  مشکین دشت با برگزاری دو انتخابات برای گزینش شهردار از بین سه کاندیدا، خوشگرد، موسوی و کردلو و انتخابات هیئت رئیسه شورا همراه بود که در نتیجه آن موسوی با 6 رأی به عنوان شهردار مشکین دشت انتخاب شد.همچنین با رأی همه اعضای شورا رضا نصرتی مطلوب به عنوان رئیس شورای شهر، حسن بهزادنیا با 4 رأی نایب رئیس، بهزاد خسروزاده با 7 رأی دبیر شورا و حمدالله شعبانپور نیز به عنوان خزانه دار شورا انتخاب شدند. رضا نصرتی مطلوب علاوه بر ریاست، سخنگویی شورای اسلامی شهر مشکین دشت را عهده دار خواهد بود.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه