امام خمینی (ره) به معنای واقعی کلمه همیشه زنده بوده و هست

حجت الاسلام ایمانی: ترکیب کنونی مجلس متفاوت از 9 دوره قبلیست

فردیس نیوز- در خطبه های نماز جمعه امروز فردیس جنبه های متفاوت زندگی امام خمینی (ره) و تحولات اخیر منطقه ای بیان شد.

به گزارش فردیس نیوز، نماز عبادی- سیاسی جمعه این هفته فردیس به امامت حجت الاسلام علی اکبر ایمانی و با حضور نمازگزاران برگزار شد.

در خطبه های این هفته دکتر ایمانی ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی و عمل به سیره نبوی گفت: امام خمینی(ره) به معنای واقعی کلمه همیشه زنده بوده و هست و آموزه ها و دستاوردهای ایشان هیچگاه فراموش نخواهد شد.

وی افزود: همه کسانی که به آرمانهای امام، قانون اساسی و ولایت فقیه در کشور معتقدند انقلابیند و تقسیم بندی به طیف افراطی و میانه رو از اهداف دشمن است و نباید در تور دشمن گرفتار شد.

حج الاسلام ایمانی در ادامه خطبه های خود از مردم خواست که با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان از هنجار شکنی و روزه خواری در ملا عام پرهیز کرده و حرمت این ماه را نگه داشته و از نیروهای انتظامی و بسیج خواست که با روزه خواری در انظار عمومی ممانعت کنند.

امام جمعه شهرستان فردیس در بخش دیگری از سخنان خود با بیان تفاوت مجلس دهم با 9 دوره قبلی گفت: حضور نمایندگانی از طیفهای مختلف و احزاب گوناگون در این دوره و ترکیب هیات رییسه می تواند برای پیشرفت کشور مفید باشد به شرطی که منافع کشور و اسلام را بر منافع شخصی خود ترجیح دهند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان فردیس سپس به کارشکنی سعودی ها برای مناسک حج امسال اشاره کرده و گفت: عربستانی ها با دخالت سیاست در فریضه حج خواستار عدم حضور ایرانیان در مناسک امسال بودند که برغم تلاشهای فراوان هیات ایرانی مبنی بر حفظ حرمت و جایگاه زائرین ما به این مهم دست یافتند.

دکتر ایمانی به سیاستهای غلط سعودیها مبنی بر تحت فشار قرار دادن ایران در عرصه های مختلف اشاره کرده و گفت: آل سعود با برقراری ارتباط نزدیک با صهیونیستها و گروههای تکفیری و بر فرض اینکه ایران دشمن مشترک همه آنهاست قصد در کارشکنی و مقابله با ایران دارد که به حول و قوه الهی این رژیم بی کفایت و همپیمانانش با فضاحت تمام شکست خواهند خورد.

سپس ایشان با بررسی تحولات سوریه و عراق و شکستهای داعش در فلوجه و رقه گفت: آمریکائیها و بالاخص دموکراتها با نزدیک شدن به انتخابات قصد در مثبت جلوه دادن مبارزه خود با داعش دارند که بدون شک مردم این اتفاقات را با دقت رصد خواهند کرد.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه