امام جمعه فردیس: نمایندگان انتقال آب و انتزاع فردیس را پیگیری کنند

فردیس نیوز -امام جمعه فردیس از نمایندگان البرز در  مجلس شورای اسلامی خواست تا موضوعات انتزاع و مشکل آب فردیس که از مشکلات اساسی شهرستان است را مورد پیگیری قرار دهند.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در مراسم استقبال از کاروان زیر سایه خورشید که صبح امروز  در مصلای امام خمینی شهرستان فردیس برگزار شد، ضمن تبریک دهه کرامت، به تاثیرات معنوی پرچم قدسی حرم مطهر رضوی و کاروان زیر سایه خورشید اشاره کرد و افزود: امیدواریم حضور این کاروان در شهرستان فردیس مایه وحدت و همدلی مسئولان، آرامش شهر و رفع اختلافات که موجب تلاطم شهر شده، باشد.

 وی با اشاره به مشکلات شهرستان فردیس، از نمایندگان مردم البرز در مجلس خواست نسبت به موضوعات کلیدی شهر توجه ویژه داشته باشند و افزود: رفع مشکلات فردیس، به ویژه تعیین تکلیف موضوع انتزاع فردیس از کرج و انتقال آب از شهرک طالقانی مورد پیگیری  قرار گیرد.

امام جمعه فردیس با اشاره به انتخابات مجلس در سال جاری بر لزوم حفظ وحدت و آرامش  در جامعه تأکید کرد و گفت: امسال سال انتخابات است و مردم به آرامش وخدمت بیشتری نیاز دارندکه امیدواریم بتوانیم با انجام وظایف در راستای خدمت به نظام جمهوری اسلامی حرکت کنیم.  

 

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه