امام جمعه فردیس مطرح کرد؛
پرینت
#۶٨٨٣
98/11/11 جمعه 16:35

امام جمعه فردیس مطرح کرد؛

مشارکت مردم در صحنه های سیاسی-اجتماعی، سیلی دیگری به گوش آمریکای جنایتکار است

فردیس نیوز- امام جمعه فردیس بر لزوم حضور پر شور مردم در  راهپیمایی 22 بهمن  و صحنه انتخابات تأکید کرد و مشارکت بیشتر مردم در صحنه های  سیاسی، اجتماعی  را سیلی دیگری به گوش آمریکای جنایتکار دانست. 

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان فردیس ضمن گرامیداشت سالروز ورود امام خمینی به ایران در 12 بهمن 57 و  چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: ملت غیور ایران در روز 22 بهمن، با حضور پر شکوه در راهپیمایی، ضمن تجدید میثاق با ولایت، سیلی محکمتری به گوش دشمنان خواهد زد و  در انتخابات نیز محکمتر از همیشه  پای صندوق های رأی حاضر خواهد شد و همواره پشتیبان ولایت فقیه خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به جنایت آمریکا در طرح ترور سردار شهید قاسم سلیمانی و همراهانش، با هدف در هم ریختن و تضعیف جبهه مقاومت، همچنین فریب و جلب رضایت ملت ایران در جریان اغتشاشات آبانماه و گرانی بنزین، افزود:  حضور میلیونی ملت ایران و عراق در تشییع پیکر این شهیدان، سیلی محکمی بر گوش آمریکای جنایتکار بود به طوریکه دولت آمریکا از موضع گیری ملت ایران در مقابل ترور سردار سلیمانی و همراهانش، بُهت زده شد.  

نماینده ولی فقیه در شهرستان فردیس با بیان اینکه انتقام سردار سلیمانی زمان خروج کامل آمریکا از منطقه خواهد بود؛ گفت: شلیک 13 موشک توسط سپاه پاسداران به پایگاه نظامی عین الاسد آمریکا، سیلی دوم بر گوش آمریکا بود. اگرچه متاسفانه موضوع سقوط هواپیمای مسافربری که علت آن خطای انسانی مطرح شده؛  بهانه ای دست امریکا شد و قصد داشت از این حربه برای تضعیف سپاه استفاده کند. اما  این حربه نیز  با هوشیاری مقام معظم رهبری(مدظله)  و خطبه های نماز جمعه ایشان و بصیرت مردم، به هدف نرسید.

وی در ادامه  به سخنان وزیر امور خارجه کشور در خصوص محتمل بودن مذاکره ایران با آمریکا حتی پس از شهادت سردار سلیمانی، اشاره و تصریح کرد: آمریکایی ها بدانند؛ موضع وزیر خارجه کشور در این امر، موضع ملت غیور ایران نیست و ملت پشتیبان ولایت فقیه است.

حجت الاسلام ایمانی خاطر نشان کرد: همه می دانند  مذاکره با آمریکا، یعنی اطاعت محض و گوش کردن به سخنان آمریکا. ملت غیور ایران نه به وزیر خارجه، بلکه به دولت، مجلس و یا هیچ کس دیگری اجازه نخواهد داد،  بر خلاف منویات رهبری سرمیز مذاکره با امریکا بنشیند که جز ذلت چیزی به دنبال ندارد.

وی در بخش دیگری با اشاره به وضعیت اجتماعی و فرهنگی شهرستان فردیس و حجم آسیب های اجتماعی، وجود حوزه علمیه در این شهرستان را نقطه عطفی در پیشبرد اهداف فرهنگی - مذهبی منطقه دانست و  گفت: حوزه علمیه فردیس تاکنون بدون هیچگونه کمک دولتی یا مدیریت شهری، فقط با کمک های مردمی احداث شده و در حال حاضر کلاس های حوزه علمیه  از سال اول تا ششم دایر است و بیش از  100 طلبه در این حوزه آموزش می بینند.

به گفته امام جمعه فردیس حوزه علمیه فردیس در حال حاضر به حدود 300 میلیون تومان نیاز دارد که 150 میلیون تومان برای تکمیل زیرزمین و مابقی برای پرداخت بدهی گذشته مورد نیاز است.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری