امام جمعه فردیس در جمع نمازگزاران جمعه:
پرینت
#۶٨٢۵
98/10/13 جمعه 14:39

امام جمعه فردیس در جمع نمازگزاران جمعه:

بسیج مقاومت ؛ ریشه آمریکا در منطقه را می سوزاند

فردیس نیوز- امام جمعه شهرستان فردیس گفت: آمریکا فکر می کند شهادت قاسم سلیمانی ضربه ای به جبهه مقاومت است؛ اما کور خوانده و تا حضور سلیمانی ها در جبهه مقاومت است، به اهداف خود نمی رسد.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه های امروز شهرستان فردیس شهادت سردار رشید سپاه قدس، حاج قاسم سلیمانی به رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله) و ملت ایران تسلیت گفت.

وی سردار شهید قاسم سلیمانی را چهره بین المللی جبهه مقاومت دانست و افزود: فقدان شخصیتی چون قاسم سلیمانی با بیش از ۴۰ سال خدمت صادقانه در راه پایداری انقلاب اسلامی، اگرچه آسیبی جبران ناپذیر برای جبهه مقاومت است؛ اما دشمنان اسلام هرگز به اهداف خود نمی رسند و پرچم مقاومت همچنان برافراشته خواهد ماند.

وی با اشاره به نقشه های دائمی امریکا برای ترور سردار شهید سلیمانی، ادامه داد: امریکایی ها ۷ تریلیون دلار برای تجزیه کشورهای اسلامی و تامین امنیت اسرائیل در منطقه خاورمیانه هزینه کردند و کسانی چون قاسم سلیمانی را سد محکمی برای اهداف سلطه طلبانه خود می دانستند و همواره به دنبال ترور ایشان بودند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان فردیس با بیان اینکه اقدامات سلطه طلبانه و تروریستی سال های اخیر امریکا، آبرویی برای آنها باقی نگذاشته است؛ اظهار داشت: در اجلاس دوحه قطر از سوی ماهاتیرمحمد، امریکا به عنوان تروریست خوانده و تحقیر شد و در اجلاس مالزی کشورهای اسلامی به یک جمع بندی اساسی رسیدند تا دلار را از مبادلات اقتصادی کنار بگذارند و این اتفاقات شکست بزرگی برای امریکا بود.

وی با اشاره به ائتلاف و مانور مشترک دریایی چین ایران و روسیه، گفت: امریکا هرگز به ائتلاف ایران با دو قدرت جهانی فکر نمی کرد و این امر سناریوی کابوس برای امریکا است.

حجت الاسلام ایمانی ادامه داد: نگرانی امریکا از این ائتلاف در خصوص ۳ گذرگاه مهم نفتی، تنگه هرمز، مالاکا و باب المندب که گذرگاه ۸۰ درصد نفت دنیا هستند، امریکا را به هراس واداشت و تلاش کرد تا ضربه ای به ایران وارد کند و از ایران انتقام بگیرد.

وی اظهار داشت: ترامپ فکر می کرد شهادت حاج قاسم، علاوه بر ضربه به جبهه مقاومت، برگ برنده ای برای پیروزی او در انتخابات خواهد بود؛ اما این تفکر پوچ او و خیال امریکایی ها برای تسلط بر خاورمیانه، با انتقام سخت جبهه مقاومت روبرو خواهد شد و سیلی محکمی خواهند خورد که هرگز فراموش نخواهد شد.

حجت الاسلام ایمانی خاطرنشان کرد: نیروهای بسیج مقاومت ریشه امریکا را در منطقه خواهند سوزاند.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه ...
آزادی  ۲۵  زندانی زن ندامتگاه فردیس آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس ...
حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره: حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره:
شهردار جدید گرمدره نه در یک جلسه بلکه در محفلی تاریک انتخاب شد! / مسئولان نظارتی استان سریعاً فشاره ...
تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛ تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛
هر معلم باید یک پژوهشگر و هر مدرسه یک پژوهش سرای دانش آموزی باشد ...