اقدام عاجل شهرداری فردیس علیه موش های سطح شهر،
پرینت
#۶۶٣۴
98/07/10 چهارشنبه 20:43

اقدام عاجل شهرداری فردیس علیه موش های سطح شهر،

عملیات طعمه گذاری با همکاری اداره دامپزشکی در فردیس

فردیس نیوز- سرپرست شهرداری فردیس از اقدام مشترک مجموعه مدیریت شهری و اداره دامپزشکی در خصوص معدوم سازی موش ها در شهر خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، مسعود نجفی به موضوع رها کردن موش توسط فردی در حوزه شهردار اشاره کرد و گفت: شکایتی در خصوص وجود حیوانات موذی در محل زندگی این شخص در مرکز سامانه ۱۳۷ پاسخگویی به شکایات شهرداری فردیس به ثبت نرسیده است.

وی افزود: علاوه بر این، فرد مذکور شکایتی را در حوزه بازرسی و حراست نیز ثبت نکرده و مستقیما این اقدام را انجام داده است که برای یک شهروند، زیبنده نیست.

سرپرست شهرداری فردیس در بخش دیگری به انجام عملیات تبدیل جداول نهری به کانیو در بلوار شهدای فردیس اشاره کرد و گفت: با این اقدام جداول نهری که محلی برای تجمع موش ها بودند، ساماندهی شد.

نجفی با اشاره به ریختن پسماند مواد غذایی به داخل جدول های خیابان توسط اغذیه فروشی ها، این موضوع را عامل تغذیه موش ها و انتشار آنها در سطح شهر دانست.

سرپرست شهرداری فردیس وجود حیوانات موذی در کانال های آب فردیس را یکی از مشکلات این شهر خواند و افزود: با توجه به این امر، در نظر داریم عملیات طعمه گذاری را با همکاری مجموعه دامپزشکی انجام دهیم تا شاهد اثر بخشی بیشتر این اقدام باشیم.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز