اقدام شایسته اداره ارشاد فردیس؛

طرح توزیع رایگان کتاب با هدف ارتقای فرهنگ عمومى جامعه

فردیس نیوز- رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامى شهرستان فرديس بخشی از اقدامات انجام شده این اداره در حوزهفرهنگی را تشریح کرد.

به گزارش فردیس نیوز، سيد هادى جوادى نيا ضمن تبريك فرارسيدن سال نو گفت: در سال جاری با صرف اعتباری بیش از دويست ميليون ريال كتاب با هدف افزايش سرانه مطالعه و ارتقاى سطح فرهنگ عمومى جامعه به صورت رایگان در بین شهروندان توزیع شد که از این میزان بیش از چهل ميليون ريال به كتابخانه هاى عمومى شهرستان فردیس اهدا شده است.

رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامى شهرستان فرديس همچنين از توزيع حدود يك ميليارد و سيصدميليون ريال آگهى دولتى در قالب ٢هزار فقره  بين نمايندگي هاى نشريات در سطح شهرستان خبر داد.

وی ساماندهی و نظارت جدی بر مراکز توزیع محصولات فرهنگی را از جمله اولویت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامى شهرستان فرديس دانست و افزود: بازبينى حدود ٨ هزار حلقه لوح فشرده ارسالى از سوى مراجع محترم قضايى و ارسال پاسخ به آنها بخش ديگرى از اقدامات انجام شده در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامى فرديس در سال ٩٦ بوده است.

جوادى نيا در پايان از كليه اصحاب محترم رسانه شهرستان كه به عنوان حلقه ارتباطی بين مردم و مسئولين نقش مهمى در آگاهى بخشى اجتماعى و اطلاع رسانی دارند تقدیر و تشکر کرد .


1 دیدگاه
[1] علی اصغر رحیمی راد - 96/12/28 دوشنبه 22:49
تشکر از زحمات شما عزیزان - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه