اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان

حمایت تمام قد آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج از سبزپوشان سپاه

فردیس نیوز- طی حرکتی شایسته جانبازان و پاسداران شاغل در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج، هدایای خود به مناسبت گرامیداشت روز پاسدار و جانباز را به هموطنان سیل زده تقدیم کردند.

به گزارش فردیس نیوز، به مناسبت اعیاد شعبانیه، میلاد امام حسین(ع) و حضرت اباالفضل العباس (ع) و گرامیداشت روز پاسدار و جانباز، آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج طی مراسمی که صبح امروز با حضور مدیر آموزش و پرورش و سرهنگ فضلعلی، مسئول مربیان آموزش دفاعی مدارس این ناحیه برگزار شد، از 25 نفر جانباز و پاسدار شاغل در آموزش و پرورش ناحیه 3 تقدیر کرد. همه این افراد طی اقدام ارزشمندی که جلوه کوچکی از بزرگواری این سرافرازان و ایثارگران میهن اسلامی است؛ هدایای خود را به سیل زدگان اهدا کردند.

در این مراسم مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روزهای پاسدار و جانباز، حضرت اباالفضل العباس (ع) را اسوه و الگوی وفاداری امت اسلام به ویژه جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی خواند و سلحشوری پاسداران انقلاب اسلامی را بیانگر پیوند این نهاد مقدس با فرهنگ عاشورای حسینی دانست.

ابراهیم فلاح نژاد ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا در خصوص قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی، گفت: همه ما امنیت کنونی کشور را مدیون جان بر کفانی هستیم که حافظ تمامیت این کشورند؛ اهانت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ اهانت به ملت 80 میلیونی ایران است و این ملت چنین اهانتی را نخواهد پذیرفت.

وی افزود: امروز من و کارکنان آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج به پاس همه دلاوری ها و زحمات پاسداران جان برکف انقلاب اسلامی، تمام قد از این سبز پوشان و سروقامتان میهن اسلامی حمایت می کنیم و همه با هم به پویش #من_سپاهی_هستم می پیوندیم.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه