افزایش شکایت‌ ها از بیمه فرهنگیان

 فردیس نیوز -  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بنای ما در کمیسیون این است که تا آنجایی که امکان دارد اجازه دهیم آقای فانی کارش را انجام دهد و اتفاقا کمک های زیادی هم تا به الان به او کرده ایم .

به گزارش فردیس نیوز ،   قاسم جعفری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: نمایندگان مجلس اخیرا در جلسه ای که درباره بحث استیضاح وزیر داشتند به خواسته هایی که مد نظرشان بود دست نیافتند.

وی افزود: به طور کلی باید گفت با این وضعیتی که آموزش و پرورش دارد واقعا جای نگرانی است؛موضوعات مختلفی در آموزش و پرورش وجود دارد و معلمان با مشکلات زیادی روبه رو هستند که از جمله آن می توان به موضوع بیمه فرهنگیان اشاره کرد که شکایتهای زیادی هم در این خصوص به دست ما رسیده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خاطر نشان کرد: واقعا جای تاسف است، فرهنگیان به ما گلایه می کنند که این چه بیمه ای است که هیچ کجا آن را قبول نمی کنند.

جعفری تاکید کرد: به هر حال بنای ما در کمیسیون آموزش و پرورش این است که تا آنجایی که امکان دارد اجازه دهیم آقای فانی کارش را انجام دهد و اتفاقا کمک های زیادی هم تا به الان به او کرده ایم.

وی در پایان تصریح کرد: به نظر من دغدغه نمایندگان مجلس هم واقعا به جا است چرا که آنها نگران وزارتخانه حساسی مثل آموزش پرورش هستند.

منبع : دانش روز 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه