افزایش انتصاب زنان و ‌جوانان ‌در سطوح مدیریتی البرز

فردیس نیوز- دکتر حسن روحاني، ریاست جمهوری محترم کشور با اشراف كامل به مطالبات و خواست نيمي از جمعيت كه همان بانوان ایرانی می باشد، وارد كارزار انتخابات شد و توانست نظر و آراء بخش اعظمي از بانوان ترقي خواه را به كمپين انتخاباتي خويش جلب نمايد.

در استان البرز از ابتداي استقرار دولت، حضور بانوان و جوانان در حوزه هاي مختلف مديريتي، کم رنگ بود چراکه مديران ارشد استاني اعتقاد كافي به حضور و پتانسيل اين قشر در سطوح مختلف مديريتي  نداشتند.

زنان البرزي متاسفانه علي رغم پويايي و موفقيت در عرصه هاي گوناگون جامعه پس از پايان بحبوحه انتخاباتي به دست فراموشي سپرده مي شدند. اما با آمدن دکتر عزیزاله شهبازي جوان، اين انتظار مي رفت كه باتوجه به انتصاب اين مدير جوان از جانب دولت بعنوان عالي ترين مقام استان البرز، شاهد بيشترین حضور جوانان و بانوان در سطوح مختلف مديريتي باشيم.

خوشبختانه از ابتداي انتصاب دکتر شهبازي، شاهد حضور بيش از پيش جوانان و بانوان بوده ايم كه در همين يك ماه اخير مي توان به انتصاب دو بانو در معاونت فرمانداري هاي فرديس و علي الخصوص معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي نظرآباد، اشاره داشت و فراموش نکرد که اين انتصاب در نظرآباد تكميل كننده پازل انتصاب جوانان در نظرآباد بود كه به نوعي اميد كنار رفتن سقف شيشه اي را نويد مي داد.

حال با انتصاب شيلا شادابي، انتخاب جوانی كه در حوزه تحصيلي، مقطع كارشناسي ارشد برنامه ريزي شهري را در كارنامه خويش دارد و سال ها نيز در حوزه دفتر فني استانداري نقش موثري ایفا کرده و مقالاتي نيز در اين خصوص به ثبت رسانيده، خود گواه بر این ادعاست كه مي توان به سبقه علمي ايشان نیز دلگرم بود.

امید می رود با اين انتصاب، رفته رفته نويد كنار رفتن سقف شيشه ايي براي بانوان این استان به باور تبديل شده و سهم 30 درصدی انتصاب مدیریتی بانوان البرز، محقق شود.

جمعي از بانوان و جوانان استان البرز


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه