افتتاح اولین دادسرای انتظامی مرکز وکلای قوه قضائیه در البرز
پرینت
#۶٩١۴
98/11/27 يكشنبه 12:03

افتتاح اولین دادسرای انتظامی مرکز وکلای قوه قضائیه در البرز

فردیس نیوز- رئیس مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضائیه گفت: اولین دادسرای انتظامی مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه کشور در استان البرز افتتاح شد.

به گزارش نیوز، علی بهادری جهرمی در حاشیه  این مراسم که با حضور جمعی از وکلای مجموعه قضائی البرز در مرکز استان برگزار شد؛ ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، در این خصوص اظهار داشت: با توجه به آمادگی و پیگیری هیئت مدیره مرکز وکلا و کارشناسان  این استان، اولین دادسرای انتظامی مرکز وکلا و کارشناسان قوه قضائیه کشور  در استان البرز افتتاح شد.

وی با بیان اینکه در نظر داریم صلاحیت های مرکزی را به صورت غیرمتمرکز توزیع کنیم؛ افزود: پیش از این فرآیند رسیدگی به گزارش تخلفات از وکلا و کارشناسان استان های کشور، به صورت متمرکز در تهران رسیدگی می شد که با افتتاح این دادسرای انتظامی، در مرکز استان البرز انجام خواهد شد.

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضائیه در خصوص روند انتخاب دادیاران دادسرای انتظامی وکلا گفت: دادیاران این دادسرا از بین وکلاو کارشناسان استان البرز، در فراخوان ثبت نام کردند و پس از مصاحبه تخصصی در خصوص میزان اشراف به قواعد انتظامی و روانشناسی، طی یک دوره آموزشی و استعلامات قانونی در خصوص سلامت کاری ۳ نفر انتخاب شدند.

وی افزود: دو وکیل و یک کارشناس با دریافت حکم از سوی دادستان، در این دادسرا که در محل دفتر هیئت مدیره مرکز وکلای قوه قضائیه استان البرز مستقر است؛ مشغول فعالیت خواهند شد که این تعداد در آینده نزدیک افزایش می یابد.

بهادری جهرمی گفت: از امروز و با راه اندازی دادسرای انتظامی مرکز وکلا، شکایات مربوطه در  استان البرز رسیدگی می شود  و به زودی دادگاه انتظامی این استان نیز فعال و کلیه فرایند رسیدگی در استان البرز  انجام می شود.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز