اغلب طرح هایم پس از نمایندگی رها شد!
پرینت
#۶٩١۶
98/11/27 يكشنبه 22:22

اغلب طرح هایم پس از نمایندگی رها شد!

آجرلو: رأی مردم برای من بسیارمهم و معنادار و ارزشمند است

فردیس نیوز- کاندیدای نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: دهد مردم خادم خود را هرگز فراموش نمی کنند و بارها نشان دادند، حساب خادم را از خائن جدا می کنند. 

به گزارش فردیس نیوز، فاطمه آجرلو در گفتگو با ما، ضمن اشاره کلی به برنامه های آتی خود درجهت توسعه و پیشرفت استان البرز، اظهار داشت:  برنامه ها به صورت استانی طراحی شده وتمامی نقاط استان توسط  جوانان پژوهشگر و محقق مورد بررسی قرار گرفته و کلیه نیازها و ظرفیت ها و چالش های تمامی مناطق البرز از فرخ آباد، مشکین دشت، کمالشهر و غیره به صورت آماری احصا شده و برای هر منطقه به ویژه شهر پرجمعیت فردیس، برنامه های زیرساختی ویژه ای در نظر گرفته شده است.

وی پیگیری تکمیل پروژه های نیمه کاره و رها شده البرز را از مهمترین اولویت های خود اعلام کرد و افزود: انجام پروژه های نیمه کاره، ارتقای کیفیت خدمات و اجرایی کردن گام دوم انقلاب به ویژه استفاده از مدیران خلاق و توانمند و استفاده از همه ظرفیت های استان بدون نگرش های سیاسی و قومیتی بیش از هر چیز مد نظر قرار دارد. همچنین  پاک دستی و کارآمدی دو فاکتور اساسی ماست که در برنامه های آتی با جدیت  مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

کاندیدای نمایندگی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سؤال که شاخص ترین اقدام شما در دوره پیشین نمایندگی برای  استان البرز چه بوده است؟!  گفت: استان شدن البرز که البته نام آن هدف نبود؛ بلکه  وسیله ای برای رسیدن به تعالی و پیشرفت این منطقه و نتیجه زحمات جمعی از فرهیختگان کرج بود. کارآجرلو نبود که بخواهم  در کارنامه اعمالم بیاورم.

وی با بیان اینکه متأسفانه اغلب طرح های من، پس از دوره نمایندگی رها شد؛ افزود: یکی از شاخص ترین طرح هایم پروژه مترو بود که متأسفانه  رها شده است؛ ادامه اتوبان همت نیز باید بازبینی و تسریع شود. تصویب پارک طبیعت و حیات وحش در استان البرز که پس از پایان دوره من مورد بی مهری قرار گرفت  و کارشناسان این طرح را در قزوین اجرا کردند و مردم قزوین از این موهبت بهره مند شدند.  

آجرلو این سوال را که چند درصد به انتخاب مجدد و کسب آرای مردم خوشبین هستید؟! به شکلی دیگر پاسخ داد و گفت: رأی مردم برای من بسیارمهم و معنادار و ارزشمند  است؛ چرا که نشان می دهد مردم خادم خود را هرگز فراموش نمی کنند. مردم کرج مردمی فرهیخنته و توانمند هستند که بارها نشان دادند، حساب خادم را از خائن جدا می کنند. 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛ پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛
دشمنان با سیاه نمایی و جعل اخبار کذب نخواهند توانست جامعه ما را ملتهب کنند / روحیه خود را با ارتباط ...
آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با نماینده منتخب مردم استان البرز در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی: آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با نماینده منتخب مردم استان البرز در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسل
اعتماد مردم به جوانانِ انقلابی در انتخابات نشانه‌ی ولایتمداری ملت است ...
با رای البرزی ها  دو نماینده  وارد مجلس می شوند با رای البرزی ها دو نماینده وارد مجلس می شوند
کار نماینده سوم البرز به دور دوم کشیده شد ...
برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه ...
آزادی  ۲۵  زندانی زن ندامتگاه فردیس آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس ...