اغتشاشگران را به اشد مجازات برسانید

امام جمعه فردیس حمایت از خسارت دیدگان اغتشاشات را از فرمانداری و استاداری درخواست کرد

فردیس نیوز- امام جمعه فردیس از  نهاد حاکمیتی در استان و شهرستان خواست خسارت دیدگان اغتشاشات در فردیس را مورد حمایت قرار دهند. 

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در جمع راهپیمایان شهرستان فردیس ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم فردیس علیه آشوبگران، با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب اسلامی(مدظله)گفت: صف اغتشاشگران از مردم بابصیرت که همیشه حمایتگر نظام بودند و انواع فشارهای اقتصادی، جنگ و تحریم را تحمل کردند و از همه آزمون ها سرافراز بیرون آمدند، جداست. مردم با بصیرت خود آمریکا و اسرائیل را به زانو درآوردند.

وی ضمن تقدیر از زحمات نیروی انتظامی و سایر نهادهای نظامی و امنیتی در سرکوب آشوبگران، افزود: در جریان اتفاقات اخیر متاسفانه برخی شهروندان اموالشان غارت شد و تولیدی واقع در حوزه علمیه و بازار موبایل فردیس بسیار خسارت دیدند و بیش از ۱۷۰ نفر کارشان را ازدست دارند که باید مورد حمایت قرار گیرند.

 امام جمعه فردیس با اشاره به بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان خسارات وارده به اموال عمومی به ویژه بانک های شهرستان توسط آشوبگران، از مسئولان خواست تا در جهت افزایش رضایتمندی مردم، در اسرع وقت، شرایط لازم برای ارائه خدمات بانک ها و پمپ بنزین ها در شهرستان را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری در سیاست نه شرقی نه غربی و کشور موفق عمل کرده و انقلاب ما به سراسر دنیا صادر شده است؛ گفت: در بخش های فرهنگی و اقتصادی که هشدارها و رهنمودهای رهبری مورد توجه مسئولان قرار نگرفت؛ نتوانستیم موفق عمل کنیم و شرایط اقتصادی کنونی ناشی از ضعف مدیریت ماست.

نماینده ولی فقیه در شهرستان فردیس در ادامه  موضع رهبری در مقابل گرانی بنزین را موضعی هوشمندانه دانست و اظهار داشت: سکوت یا مقابله با این تصمیم مسئولان در خصوص گرانی بنزین، کشور را به تلاطم سیاسی  و اتهام دیکتاتوری توسط بیگانگان می کشاند، بر این اساس بهترین موضع، حمایت از تصمیم سران قوای کشور بود.

وی ضمن حمایت از مبارزه با مفاسد اقتصادی در قوه قضائیه، از مسئولان و کارگزاران قوه قضائیه در شهرستان فردیس خواست تا اغتشاشگران را به اشد مجازات برسانند و افزود:  امروز اینجا جمع شدیم که به مسئولان بگوییم اگرچه تا کنون  نه مجلس، نه دولت و نه قوه قضاییه آنطور که شایسته این ملت است، اقدام نکردند؛ اما علیرغم همه فشارهای اقتصادی، ملت ما هرگز  زیر بار ناامنی نخواهد رفت و رفتارهای ظالمانه را محکوم می کند.

حجت الاسلام ایمانی با تأکید بر اینکه مردم باید از هم اکنون برای انتخابات هوشیار باشند؛ گفت: اگرچه در مجلس کسانی هستند که زندگی خود را برای خدمت به مردم فدا کرده اند؛ اما متاسفانه امروز پول در کشور حرف اول را می زند و عده ای با سوءاستفاده از محرومیت جامعه، خودشان را به کرسی های مجلس می رسانند و کاندیدایی که پول نداشته باشد به مجلس راه نمی یابد.

وی در پایان با بیان اینکه  دولت توسط مردم انتخاب شده و به حمایت مردم نیاز دارد؛ خاطر نشان کرد: موج سواران بدانند؛ همه اقشار ملت  بسیجی و همیشه در صحنه هستند و در مقابل آشوبگران خواهند ایستا


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه