اظهار پشیمانی مأمور قلابی:
پرینت
#۶٨٣٠
98/10/14 شنبه 18:39

اظهار پشیمانی مأمور قلابی:

شیشه کار دستم داد؛ پشیمانم

آقانوری/ در پی دستگیری مأمور قلابی که با لباس، کارت شناسایی جعلی و تجهیزات نیروی انتظامی به أخاذی از شهروندان فردیسی اقدام کرده بود؛ با وی به گفتگوپرداختیم.

به گزارش فردیس نیوز، آرام و  قرار نداشت و شاید نمی خواست به دوربین نگاه کند. در لابلای صحبت ها بارها گفت: خودم بودم. نمی دانم چه شد؟! بُهتی در نگاهش بود که انگار باور نمی کرد و این صحنه ها در خواب از جلوی چشمانش می گذشت. خودش می گفت؛ در کار پارکت، دیوارپوش و قرنیز مهارت دارد و در سینما فردیس و تالار شبستان کار کرده است. دلم به حالش می سوزد؛ جوانی از این سرزمین که باید آینده خود و کشور را بسازد، جوانی و آبرویش در آتش اعتیاد سوخت.

متهم که متولد 75، دارای  دیپلم مکانیک و بدون سابقه کیفری است؛ در خصوص علت اقدام به أخاذی با لباس پلیس، گفت: 3 ماهی است به شیشه اعتیاد دارم؛ پیش از آن هم اعتیاد داشتم و برای ترک به کمپ رفته بودم؛ اما از 3 ماه پیش دوباره گرفتار شدم.  مواد است دیگر. وقتی مواد مصرف می کنی، حالت عادی نداری و ممکن است هرکاری را انجام دهی. اما حالا یک میلیون تومان هم  به من بدهند این لباس ها را نمی پوشم و این کار را نمی کنم.

 وی با اظهار پشیمانی از اقدامش، افزود: البته همه چیز را هم نمی توان گردن مواد انداخت؛ خودم بودم؛اما از کارم پشیمانم که پشیمانی دیگر سودی ندارد. نیاز مالی هم نداشتم. تازه انحصار وراثت کرده بودند و سهم الارث مرا داده بودند.

متهم در خصوص نحوه تهیه تجهیزات پلیسی،گفت: لباس ها را سفارش دادم، از شاه عباسی آوردند و بعضی چیز ها را از رفیقم گرفتم. کارت شناسایی را هم خودم درست کردم که هرکسی آن را ببیند متوجه جعلی بودن آن می شود. از 3 هفته پیش، در محله خودم شهرک ناز، با این روش  چند گوشی و چند مورد نقدی از افراد مختلف گرفتم. البته ترس هم داشتم چون نمی شود به هرکسی "گیر داد". فکر متوقف کردن موتوری ها روزهای آخر به ذهنم رسید و دیگر ترسم هم کم شده بود که خدا رو شکر دستگیر شدم.

به دستور دادستان فردیس تصویر متهم بدون پوشش تصویری  منتشر می شود تا  افراد مالباخته با شناسایی تصویر وی، برای ثبت شکایت به اداره آگاهی در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فردیس واقع در خیابان اهری مراجعه کنند.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه ...
آزادی  ۲۵  زندانی زن ندامتگاه فردیس آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس ...
حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره: حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره:
شهردار جدید گرمدره نه در یک جلسه بلکه در محفلی تاریک انتخاب شد! / مسئولان نظارتی استان سریعاً فشاره ...
تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛ تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛
هر معلم باید یک پژوهشگر و هر مدرسه یک پژوهش سرای دانش آموزی باشد ...