اطلاعیه مشترک هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان فردیس

لیست نهایی منتخبان شوراهای شهرهای فردیس و مشکین دشت تغییر نکرد

فردیس نیوز- هیئت های نظارت و اجرایی انتخابات شهرستان فردیس اطلاعیه ای در خصوص بررسی شکایات نامزد های اولین دوره شوراهای اسلامی شهر فردیس و پنجمین دوره انتخابات شهر مشکین دشت اعلام کرد .

 

به گزارش فردیس نیوز ،  به نقل از روابط عمومی فرمانداری فردیس متن بیانیه به شرح ذیل است :

 

بسمه تعالی

 

جمعه بیست و نهم اردیبهشت، مردم شریف ایران، این مردمان نجیب و همیشه در صحنه، باحضورشان ، باری دیگر، تمام قد، آگاه و هوشیار به آرمان‌شان با جمهوری اسلامی و پیمان‌شان با مقام معظم رهبری، آری گفتند و تاریخ به یاد خواهد داشت که ایران جوان انقلابی، با مردم‌سالاری دینی با بیش از ۴۰ میلیون ایرانی، دوازدهمین دولت انقلاب ۴۰ ساله اش را انتخاب کرد .

 

✅ما خادمین شما مردم، این استواری و حضور پایدار را تبریک عرض می نماییم.

 

✅هیئت های اجرایی و نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان برای شکل‌دهی به این حضور بی‌نظیر توان در کف دست و آبرو گرو نهاد ، تا به مدد اصل شرعی برائت و اصل 37 قانون اساسی کشور، جهت برگزاری انتخاباتی آزاد و لحاظ حقوق شهروندی و مدنی افراد،  امکانات حضور آزادانه در چارچوب قانون را فراهم آورد .

 

 ✅هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان کلیه شکایتهای کاندیداها را بررسی نمودند که عمده شکایت آنان مبنی بر تعداد آرای پایین آنها در شعبه های مد نظر کاندیداها بود ، لذا ۵ شعبه به صورت پایلوت مورد بررسی و بازشماری قرار گرفت و در نهایت مشخص شد تفاوت بین آرای موجود در صندوق و تعداد آرای اعلام شده وجود ندارد. ( تنها یک مورد مشاهده شد که برای یک کاندیدا  ۱۰۰ رای بیش از تعداد آرای وی منظور شده بود که پس از بررسی این تعداد رای از آرا کاندیدای ذینفع کسر شد )

 

 ✅عده ای هم شکایاتی مبنی بر تطمیع در شعب اخذ رای و یا پخش اقلام تبلیغاتی مانند خودکارو.... داشته اند که   به دلیل عدم وجود مستندات لازم برابر تبصره ذیل ماده 58 امکان رسیدگی قانونی وجودندارد.

 

✅به این ترتیب لیست نهایی منتخبان شوراهای شهرهای فردیس و مشکین دشت همان افرادی هستند که قبلا اطلاع رسانی شده و انتخابات شورای شهرهای  فردیس ومشکین دشت مورد تایید هیئت های اجرایی ونظارت شهرستان فردیس می باشد .

 

" حمید احدی سرپرست فرمانداری و رییس هیئت اجرایی "

 

" علی سالار کیا رییس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان فردیس "

 

" کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان فردیس "

 

 

 

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه