اصناف فردیس، خیرین پیشرو در همه شرایط
پرینت
#٧٠۶٧
99/04/24 سه شنبه 18:17

اصناف فردیس، خیرین پیشرو در همه شرایط

فولادی : اصناف فردیس با وجود رکود اقتصادی در سال گذشته و تعطیلی های اجباری به دلیل شیوع کرونا، اقدامات بسیاری در امور خیریه انجام دادند.

فردیس نیوز- رئیس مرکز نیکوکاری اصناف شهرستان فردیس اقدامات خیرخواهانه کسبه شهرستان از طریق مرکز نیکوکاری اصناف از ابتدای تاسیس تا کنون را تشریح کرد.‌

به گزارش فردیس نیوز، مهدی فولادی  گفت: اصناف فردیس با وجود رکود اقتصادی در سال گذشته و تعطیلی های اجباری به دلیل شیوع کرونا، اقدامات  بسیاری در امور خیریهمهدی فولادی انجام دادند.

وی  از کمک ۳۰۰ میلیون تومانی مرکز نیکوکاری اصناف  به  سیل زدگان سیستان و بلوچستان خبرداد و افزود: با وجود تعطیلی مغازه ها به دلیل شرایط کرونایی خرید بالش و پتو برای نقاهتگاه بیماران کرونایی و کمک ۱۲۰ میلیون تومانی در ۳ مرحله طرح مواسات  از اقدامات مرکز نیکوکاری اصناف فردیس در سال جاری بوده است.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف فردیس ایجاد ایستگاه های ضد عفونی در سطح شهر و توزیع هزار و ۲۰۰ بسته بهداشتی به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان را از اقدامات دیگر مرکز نیکوکاری اصناف در شرایط کرونایی برشمرد و گفت: با توجه به آسیب دیدگی دو صنف سفره خانه ها و آرایشگران فردیس از شرایط کرونایی، از سوی مرکز نیکوکاری کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی به عنوان کمک معیشتی به اعضای این دوصنف پرداخت شد و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان، به آرایشگران زنانه وام های ۵ میلیون تومانی پرداخت می شود.

وی همچنین با اشاره به کمک اصناف فردیس به آزادی زندانیان، اظهار داشت:  اخیرا بدهی ۴۷ میلیونی یک زندانی با تامین ۳۰ میلیون تومان از طریق مرکز نیکوکاری اصناف پرداخت و با پیگیری این مرکز مابقی طلب بخشیده شد.

فولادی گفت: سرکشی به نیازمندان در مناطق حاشیه ای فردیس و تهیه اقلامی از جمله فرش، ماشین لباسشویی و لوازم مورد نیاز، اعطای کارت هدیه  با صرف هزینه ۵۲ میلیون تومان پیش از ایام  نوروز  به خانواده های نیازمند و تهیه ۲۵۰ بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند در ابتدای سال تحصیلی از اقدامات کسبه خیر فردیس از طریق مرکز نیکوکاری اصناف بوده است.

وی همچنین یادآور شد:  ۳۷ واحد صنفی در اغتشاشات آبانماه در فردیس تخریب  شد که به همت مرکز نیکوکاری اصناف و با رایزنی کمیته امداد شهرستان و استان و حمایت امام جمعه محترم شهرستان،  زمینه ارائه  تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی با سود ۴ درصد برای کسبه آسیب دیده  فراهم و این افراد به بانک معرفی شدند.

 

مهدی، مزرئی

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

  آخرین اخبار البرز
  در آئین افتتاح دو طرح اشتغال روستائی بیان شد؛ در آئین افتتاح دو طرح اشتغال روستائی بیان شد؛
  صندوق کار آفرینی امید حامی تولید و اشتغال روستائی ...
  هشدار مدیرکل بحران استانداری البرز : هشدار مدیرکل بحران استانداری البرز :
  فردا دبی خروجی سد امیرکبیر افزایش می یابد؛ تمهیدات لازم انجام شود ...
  فلاح نژاد تاکید کرد؛ فلاح نژاد تاکید کرد؛
  برنامه ریزی اساسی برای مدیریت آب های سطحی البرز توسط شهرداری ها ضروری است ...
  پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛ پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛
  دشمنان با سیاه نمایی و جعل اخبار کذب نخواهند توانست جامعه ما را ملتهب کنند / روحیه خود را با ارتباط ...