اصناف فردیس، خیرین پیشرو در همه شرایط

فولادی : اصناف فردیس با وجود رکود اقتصادی در سال گذشته و تعطیلی های اجباری به دلیل شیوع کرونا، اقدامات بسیاری در امور خیریه انجام دادند.

فردیس نیوز- رئیس مرکز نیکوکاری اصناف شهرستان فردیس اقدامات خیرخواهانه کسبه شهرستان از طریق مرکز نیکوکاری اصناف از ابتدای تاسیس تا کنون را تشریح کرد.‌

به گزارش فردیس نیوز، مهدی فولادی  گفت: اصناف فردیس با وجود رکود اقتصادی در سال گذشته و تعطیلی های اجباری به دلیل شیوع کرونا، اقدامات  بسیاری در امور خیریهمهدی فولادی انجام دادند.

وی  از کمک ۳۰۰ میلیون تومانی مرکز نیکوکاری اصناف  به  سیل زدگان سیستان و بلوچستان خبرداد و افزود: با وجود تعطیلی مغازه ها به دلیل شرایط کرونایی خرید بالش و پتو برای نقاهتگاه بیماران کرونایی و کمک ۱۲۰ میلیون تومانی در ۳ مرحله طرح مواسات  از اقدامات مرکز نیکوکاری اصناف فردیس در سال جاری بوده است.

عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف فردیس ایجاد ایستگاه های ضد عفونی در سطح شهر و توزیع هزار و ۲۰۰ بسته بهداشتی به ارزش ۲۰۰ میلیون تومان را از اقدامات دیگر مرکز نیکوکاری اصناف در شرایط کرونایی برشمرد و گفت: با توجه به آسیب دیدگی دو صنف سفره خانه ها و آرایشگران فردیس از شرایط کرونایی، از سوی مرکز نیکوکاری کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی به عنوان کمک معیشتی به اعضای این دوصنف پرداخت شد و با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان، به آرایشگران زنانه وام های ۵ میلیون تومانی پرداخت می شود.

وی همچنین با اشاره به کمک اصناف فردیس به آزادی زندانیان، اظهار داشت:  اخیرا بدهی ۴۷ میلیونی یک زندانی با تامین ۳۰ میلیون تومان از طریق مرکز نیکوکاری اصناف پرداخت و با پیگیری این مرکز مابقی طلب بخشیده شد.

فولادی گفت: سرکشی به نیازمندان در مناطق حاشیه ای فردیس و تهیه اقلامی از جمله فرش، ماشین لباسشویی و لوازم مورد نیاز، اعطای کارت هدیه  با صرف هزینه ۵۲ میلیون تومان پیش از ایام  نوروز  به خانواده های نیازمند و تهیه ۲۵۰ بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند در ابتدای سال تحصیلی از اقدامات کسبه خیر فردیس از طریق مرکز نیکوکاری اصناف بوده است.

وی همچنین یادآور شد:  ۳۷ واحد صنفی در اغتشاشات آبانماه در فردیس تخریب  شد که به همت مرکز نیکوکاری اصناف و با رایزنی کمیته امداد شهرستان و استان و حمایت امام جمعه محترم شهرستان،  زمینه ارائه  تسهیلات ۵۰ میلیون تومانی با سود ۴ درصد برای کسبه آسیب دیده  فراهم و این افراد به بانک معرفی شدند.

 

مهدی، مزرئی


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه