اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده در مدارس فردیس
پرینت
#۶۶۵٨
98/07/22 دوشنبه 17:33

اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده در مدارس فردیس

فردیس نیوز - رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس از برگزاری نشست های  کتابخوان مدرسه ای در مدارس فردیس خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سید عباس طباطبائی در این خصوص اظهار داشت: طی تفاهم نامه  اداره کتابخانه های عمومی با آموزش و پرورش و به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین دانش آموزان و ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه، نشست های کتابخوان مدرسه ای در مدارس فردیس برگزار می شود.

وی با تأکید بر اینکه هر کتابخانه عمومی در فردیس موظف است ماهانه یک نشست کتابخوان مدرسه ای برگزار کند؛ افزود: در نشست ها ی کتابخوان مدرسه ای،  6 دانش آموز و هرکدام در مدت 7 دقیقه، کتاب هایی را که مطالعه کرده اند به سایر دانش آموزان معرفی می کنند. این کتاب ها پیش از معرفی توسط دانش آموزان، باید به تأیید اداره  کتابخانه های عمومی و آموزش وپرورش  برسد.

رئیس کتابخانه های عمومی فردیس عادت به کتابخوانی و مطالعه هدفمند را از جمله فواید برپایی نشست های کتابخوان برشمرد و گفت: علاوه بر این در برپایی نشست های کتابخوان مدرسه ای، تقویت فن بیان و افزایش  اعتماد به نفس دانش آموزان نیز مد نظر است و تا کنون نشست های کتابخوان مدرسه ای در مدرسه حضرت معصومه(س) مشکین دشت توسط کتابخانه شهدا و در مدرسه قاسم ابن الحسن (ع) توسط کتابخانه ابن سینا برگزار شده است.

وی با بیان اینکه اداره کتابخانه های عمومی فردیس  آمادگی برگزاری نشست های کتابخوان تخصصی و آزاد با  ادارات و نهادها را دارد؛ از همه ادارات و نهادهای شهرستان خواست تا در جهت ترویج فرهنگ مطالعه، در این امر مشاکت کنند.

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز