استقرار 157 شعبه أخذ رأی در فردیس

فردیس نیوز- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فردیس از استقرار 157 شعبه أخذ رأی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان فردیس خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، علیرضا صیاد ضمن تبریک ایام دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در خصوص خبر فوق اظهار داشت: از 157 شعبه در سطح شهرستان، 126 شعبه در  فردیس و 31 شعبه در مشکین دشت و فرخ آباد مستقر خواهند شد و تاکنون بیش از 900 نفر در امور برگزاری انتخابات مشغول فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه  در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، شهرستان فردیس به عنوان شعبه فرعی در حوزه استان البرز محسوب می شود؛ افزود: فردیس به لحاظ دارا بودن  یک شعبه أخذ رأی ویژه هموطنان آشوری ، به عنوان زیرمجموعه استان تهران نیز محسوب می شود.

معاون فرماندار فردیس با اشاره به گرم شدن تنوره انتخابات در جامعه، صداقت و امانتداری را ملاک عمل متولیان در برگزاری انتخابات دانست و گفت: ما به عنوان متولیان امر انتخابات و بر اساس تأکیدات وزیر کشور و نمایندگان عالی دولت در استان و شهرستان، بدون جانبداری از هیچ فرد یا گروهی برای برگزاری انتخاباتی سالم تلاش می کنیم.

وی همچنین به تعامل مثبت در حوزه نظارت، بازرسی و اجرا در ستاد برگزاری انتخابات شهرستان فردیس اشاره کرد وافزود: با مشارکت و حضور گسترده مردم فهیم شهرستان فردیس در صحنه انتخابات، انتخاباتی پرشور را در شهرستان فردیس پیش بینی می کنم.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه