استقرار دهها دستگاه اتوبوس در سطح شهرستان برای انتقال خانواده ها به محل برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی

مهدی محبی : برای برگزاری بزرگترین رویداد ورزشی فردیس آمادگی کامل داریم

فردیس نیوز- در دومین جلسه شورای اداری شهرستان فردیس ، رئیس اداره ورزش و جوانان از آمادگی کامل برای برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی خبر داد .

به گزارش فردیس نیوز ، مهدی محبی با اعلام خبر فوق گفت : کلیه اقدامات و هماهنگی های لازم برای برگزاری هرچه باشکوهتر و حضور حداکثری مردم در همایش راهپیمایی 24 اردیبهشت صورت گرفته است که امیدواریم روزی پرنشاط و به یاد ماندنی برای همه رقم زده شود .

وی در پایان با اشاره به پخش مستقیم این راهپیمایی خانوادگی از شبکه های سراسری گفت : استقرار دهها دستگاه اتوبوس در نقاط مختلف شهرستان همچون شهرک وحدت ، مشکین دشت و فرخ آباد برای سهولت در حضور مردم ، قرعه کشی و اهداء جوایز ارزنده و برگزاری مراسمات شاد و مفرح در طول مسیر و انتهای آن از جمله برنامه های بزرگترین رویداد ورزشی شهرستان فردیس است .

لازم به ذکر است که همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شهرستان فردیس ، جمعه 24 اردیبهشت ماه در کانال غربی ، بلوار 44 متری امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد


1 دیدگاه
[1] علی اسماعیلی - 95/02/20 دوشنبه 15:01
بنده به عنوان یک شهروند شهر پویای فردیس از طرف خود و به نمایندگی از طرف مردم این شهر به آقای محبی رئیس اداره ورزش و جوانان به خاطر توجه به سلامتی عموم ، خدا قوت گفته و سپاسگزای می کنم.علی اسماعیلی - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه
تازه‌ها
مطالب پیشنهادی