استاندار البرز : فرآیند تعیین شهردار، در فردیس به اتمام رسیده است
پرینت
#۶٧٠۶
98/08/17 جمعه 16:04

استاندار البرز : فرآیند تعیین شهردار، در فردیس به اتمام رسیده است

تخصیص اعتبارات ملی و استانی به مصلای فردیس پیگیری می شود

فردیس نیوز- استاندار البرز با بیان اینکه تسریع در  روند انتخاب شهردار فردیس درحال پیگیری است؛ گفت: مراحل  تعیین شهردار، در فردیس به اتمام رسیده است.

به گزارش فردیس نیوز، عزیزاله شهبازی پس از حضور در نمازجمعه  امروز شهرستان فردیس و  بازدید از دو پروژه عمرانی مصلای جدید و بیمارستان این شهر در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت شورای اسلامی شهر فردیس و تقاضای رسیدگی به مسائل آن که در تریبون نماز جمعه از سوی امام جمعه این شهر مطرح شد؛ بیان کرد: گزارش ها حاکی از آن است که خروجی کار شورای اسلامی شهرفردیس به وزارت کشور رسیده و تشریفات اداری در حال انجام است.

 وی با اشاره به اینکه  معاون عمرانی  استانداری البرز مامور پیگیری و تسریع در تعیین تکلیف  وضعیت شهردار فردیس است، افزود: گزارش ها حاکی از این است که پروسه تعیین شهردار در فردیس به اتمام رسیده است.

استاندار البرز با بیان اینکه انتخاب شهردار از مهمترین وظایف شورای اسلامی شهر است؛ خاطر نشان کرد: باور داریم که نباید دخالتی در امور دستگاه ها به ویژه شورای اسلامی شهر صورت گیرد؛ اما در ارائه خدمات عمومی نباید وقفه ایجاد شود؛ بلکه باید با بهترین کیفیت به مردم ارائه شود.

وی افزود: از این طریق به مردم اعلام می کنم که به انتخاب آنها در شورای اسلامی شهر  احترام می گذاریم و اجرای  خواسته  نمایندگان مردم در پارلمان شهری را پیگیری می کنیم.

شهبازی در بخش دیگری از سخنانش به بازدید مصلای جدید امام خمینی فردیس اشاره کرد و گفت: احداث این مصلا از سال 91 تا کنون با صرف بیش از ۹ میلیارد تومان انجام شده و حدود 35 میلیارد تومان دیگر نیاز دارد تا به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه مصلای جدید امام خمینی(ره) فردیس با معماری ویژه، می تواند نمادی برای فردیس باشد؛ افزود: تلاش می کنیم با تخصیص اعتبارات استانی و ملی  این پروژه به سرانجام برسد و در دسترس عموم مردم قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در استان البرز بیمارستان فردیس را تنها پروژه بیمارستانی مورد توجه استانداری و دانشگاه علوم پزشکی البرز اعلام و تصریح کرد: تسریع در اجرای این بیمارستان را پیگیری می کنیم.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...