ارتقاء کیفیت آموزش هدف ویژه دولت برای تربیت نسل آینده

حقیقی تأکید کرد: از توانمندی های شورای دانش آموزی به جهت رشد وارتقا کیفیت آموزش باید بهره مند شد

فردیس نیوز- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت:  ارتقای کیفیت آموزشی هدف ویژه ای است که دولت برای پرورش نسل سازنده کشور به دنبال آن است.

به گزارش فردیس نیوز، فتح الله حقیقی در بازدید میدانی از برخی از مدارس دخترانه کرج گفت: دانش آموزان باید تنها به وظیفه مهم خود یعنی درس خواندن با هدف توسعه هرچه بیشتر کشور عمل کنند و مسئولان اجرایی نیز با تامین امکانات لازم دراین مسیر همراه آنان خواهند بود .

وی افزود: بخشی از مشکلات آموزشی که در شوراهای مختلف آموزش و پرورش و شورای دانش آموزی  استان البرز مطرح شده امروز دراین بازدید میدانی بصورت عملیاتی مورد بررسی قرار گرفت.

حقیقی بر همسویی مدیران دولت " تدبیرو امید " با سیاست های دولت، تلاش برای تحقق وعده ها و نظارت کامل در این راستا تأکید کرد و یادآور شد: از توانمندی های شورای دانش آموزی به جهت رشد وارتقا کیفیت آموزش باید بهره مند شد وفضای لازم را به شوراهای دانش آموزی اختصاص داد.

وی خاطرنشان کرد: بازدید میدانی امروز پس از درخواست شماری از دانش آموزان مقطع دبیرستان مبنی بر وجود مشکلات امنیتی، رفاهی و آموزشی براساس وعده ای که در شورای دانش آموزی برای پیگیری به آنان داده شده بود صورت گرفت.

دراین  بازدید میدانی فرماندار ویژه کرج ، مدیرکل آموزش و پرورش استان البرزبهمراه دکتر یعقوبی مدیر ناحیه 1، مدیرکل نوسازی مدارس این استان با همراهی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز از نزدیک مدارسی که مشکلات آنها در شورای دانش آموزی مطرح شده بود را مورد بررسی قراردادند.

در برخی از مدارس نیز این بررسی ها با حضور فرمانده نیروی انتظامی منطقه به منظور اجرای طرح های ضربتی امنیتی و تامین رضایت هرچه بیشتر دانش آموزان صورت گرفت.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه