ارائه خدمات ویژه بهزیستی به شهروندان فردیسی به مناسبت دهه فجر
پرینت
#۶٨٨٩
98/11/14 دوشنبه 03:01

ارائه خدمات ویژه بهزیستی به شهروندان فردیسی به مناسبت دهه فجر

فردیس نیوز- رئیس اداره بهزیستی شهرستان فردیس از ارائه خدمات ویژه به شهروندان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، احمد محمدزاده ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام دهه فجر، در خصوص خبر فوق گفت: غربالگری رایگان تنبلی چشم برای کودکان 3 تا 6 سال توسط موسسه پارس البرز، مشاوره روانشناختی رایگان توسط مراکز امید فردا و آرامش مهر، تخفیف هزینه درمان اعتیاد در کمپ های میان مدت فردیس از 12 تا 22 بهمن ماه به شهروندان ارائه می شود. همچنین ویزیت رایگان مددجویان توسط پزشک عمومی در روز یکشنبه 20 بهمن ماه جاری در اداره بهزیستی شهرستان فردیس انجام می شود.

وی افزود: طرح توزیع سبد کالا در بین مددجویان بهزیستی فردیس با صرف اعتبار 5 میلیون تومان اجرا شد که اجرای مرحله دوم آن تا پیش از پایان بهمن ماه نیز در دستور کار قرار دارد.

رئیس اداره بهزیستی فردیس در ادامه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل چهارم انقلاب با آرمان های شهدا و اهداف انقلاب اسلامی را ضروری دانست و اظهار داشت: غبار روبی و گلباران مزار شهدا توسط کارکنان اداره بهزیستی و کودکان مهدهای تحت پوشش، نشست و دیدار با این کودکان در اداره و نواختن زنگ انقلاب در مهدکودک ها، از جمله برنامه های بهزیستی برای کودکان به مناسبت ایام دهه فجر است.

وی همچنین از افتتاح تنها روستا مهد شهرستان با عنوان یار مهربان در روستای فرخ آباد و زیبادشت در ایام دهه فجر خبر داد.

محمدزاده فضاسازی محیطی، آذین بندی، برپایی نمایشگاه عکس و برگزاری کارگاه ذهن ثروتمند در اداره بهزیستی فردیس را از جمله اقدامات و برنامه های این اداره به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: علاوه بر حضور مدیران و کارکنان اداره بهزیستی و مراکز تحت پوشش در راهپیمایی 22 بهمن، برپایی غرفه اداره بهزیستی با ارائه خدمات غربالگری رایگان تنبلی چشم برای کودکان 3 تا 6 سال و خدمات اورژانس اجتماعی را در مسیر راهپیمایی خواهیم داشت.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری