ارائه خدمات رایگان به شهروندان فردیسی در اتوبوس سیار سلامت، نشاط و مشاوره
پرینت
#۶٨۶٨
98/11/02 چهارشنبه 22:54

ارائه خدمات رایگان به شهروندان فردیسی در اتوبوس سیار سلامت، نشاط و مشاوره

فردیس نیوز- رئیس مجمع جوانان استان البرز گفت: اتوبوس سلامت، نشاط و مشاوره به صورت پایلوت در فردیس راه اندازی شود.

به گزارش فردیس نیوز، محسن انصاری با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت جوانان فعال در سازمان های مردم نهاد استان البرز به ویژه فردیس، از شهرداری این شهر خواست تا با توجه به عدم وجود مکان مناسب، اتوبوسی را برای راه اندازی ایستگاه سیار سلامت، نشاط و مشاوره در اختیار سمن های فردیس قرار دهد.

وی افزود: داخل این اتوبوس تجهیز و به سه قسمت تقسیم می شود که در بخشی از آن ایستگاه سلامت توسط هلال احمر و شبکه بهداشت خدمات سنجش فشار خون، تست قند، HIv و غیره به صورت رایگان به شهروندان ارائه می شود. دو بخش دیگر نیز به خدمات مشاوره توسط بهزیستی و ایستگاه نشاط به ورزش و برنامه های مفرح اختصاص می یابد.

رئیس مجمع جوانان استان البرز گفت: این اتوبوس به صورت هفتگی، با استقرار در مناطق مختلف فردیس، خدمات رایگان به شهروندان ارائه خواهد کرد و در صورت نتیجه گیری مثبت این طرح می تواند در سایر شهرستان های استان البرز اجرایی شود.

گفتنی است سمن های فعال شهرستان فردیس با توجه به حجم و تراکم جمعیت در شهرستان، گستردگی آسیب های اجتماعی و افزایش طلاق، طرح های جدیدی برای ارائه خدمات مشاوره رایگان در راستای تحکیم خانواده و رفع مشکلات جامعه به ستاد ساماندهی امور جوانان ارائه کرده اند که اجرای آن نیازمند همکاری و حمایت نهاد ها و دستگاه های ذیربط در شهرستان است.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری