ارائه تخفیف ۳۰ درصدی عوارض صدور پروانه ساختمانی به فعالان صنعت ساختمان در فردیس
پرینت
#۶٩۴٨
98/12/13 سه شنبه 10:48

ارائه تخفیف ۳۰ درصدی عوارض صدور پروانه ساختمانی به فعالان صنعت ساختمان در فردیس

فردیس نیوز- شهردار فردیس گفت: فعالان صنعت ساختمان در فردیس می توانند تا پایان سال جاری از تخفیف 30 درصدی عوارض صدور پروانه ساختمانی بهره مند شوند.

به گزارش فردیس نیوز، محمد خسرو زاده با اشاره به اهمیت قانون رفع موانع تولید و حمایت از سرمایه گذاران و فعالان صنعت ساختمان، اظهار داشت: مدیریت شهری فردیس در نظر دارد به منظور تسهیل در فرآیند صدور پروانه ساختمانی، زمینه را برای استفاده ۳۰ درصدی سرمایه گذاران و فعالان صنعت ساختمان از تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمانی فراهم کند.

شهردار فردیس در ادامه با بیان اینکه شهرداری تا پایان سال جاری پس از ارائه نقشه های معماری توسط مالکان و سازندگان، پیش پروانه ساختمانی را صادر می کند، گفت: با این اقدام سازندگان می توانند از تسهیلات ۳۰ درصد تخفیف عوارض صدور پروانه ساختمانی بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاران باید برای استفاده از تخفیف ۳۰ درصدی عوارض صدور پروانه، عوارض صدور پروانه ساختمانی را برابر نقشه های معماری تا پایان سال جاری پرداخت کنند، اضافه کرد: سازندگان و سرمایه گذاران بخش خصوصی پس از ارائه نقشه های معماری مهلتی دوماه برای تکمیل فرآیند پروانه ساختمانی خواهند داشت.

خسرو زاده با بیان اینکه ارائه تخفیف ۳۰ درصدی به سازندگان مصوبه ی شورای اسلامی شهر فردیس در جهت رونق ساخت و ساز در شهر است، تاکید کرد: این اقدام کمک شایانی به سازندگان خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: مدیریت شهری فردیس از سازندگان و سرمایه گذاران بخش خصوصی در صنعت ساختمان دعوت می کند تا با مراجعه به شهرداری و دریافت دستور نقشه و ارائه نقشه های معماری ساختمان از تسهیلات تخفیف ۳۰ درصدی صدور پروانه ساختمانی بهره مند شوند.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز