اداره تعزیرات حکومتی در فردیس گشایش یافت
پرینت
#۴١۵٠
95/06/07 يكشنبه 21:43

اداره تعزیرات حکومتی در فردیس گشایش یافت

هوشنگ محمدی، سرپرست فعلی اداره تعزیرات حکومتی فردیس شد

فردیس نیوز- اداره تعزیرات حکومتی فردیس صبح امروز یکشنبه 7 شهریور ماه و ششمین روز از هفته دولت با حضور معاون سازمان تعزیرات حکومتی کشور، مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز، امام جمعه، فرماندار و جمعی از  مسئولین شهرستان فردیس گشایش یافت.

به گزارش فردیس نیوز، در این مراسم مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز گفت: خوشبختانه سال گذشته اداره تعزیرات حکومتی در شهرستان نظرآباد و امروز نیز این اداره در شهرستان فردیس  به همت مسئولین استانی و سازمان تعزیرات حکومتی آغاز به کار کرد.

وی با بیان اینکه تعزیرات حکومتی و نظارت بر تخلفات، حق طبیعی و شهروندی مردم است اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون در استان البرز رقم محکومیت در سازمان تعزیرات به 260 میلیارد تومان رسیده که شهرستان فردیس نیز از این رقم بی بهره نبوده است که امیدواریم با استقرار اداره تعزیرات حکومتی در این شهرستان بتوانیم در حوزه نظارت بر تخلفات و مبارزه با قاچاق کالا بهتر انجام وظیفه کنیم.

علی اکبر مختاری در ادامه گفت: اداره تعزیرات حکومتی در سه حوزه نظارت بر کالا و خدمات، بهداشت، دارو و درمان و مبارزه با قاچاق کالا فعالیت می کند که بخش اعظمی از پرونده های واصله مختص به حوزه کالا  می باشد و پرونده های بهداشت، دارو و درمان  و قاچاق کالا در مراتب بعدی قرار دارندکه خوشبختانه در سال جاری در حوزه تخلفات با کاهش 35 درصدی پرونده ها در البرز مواجه بوده ایم.

وی افزود: با تأکیدات مقام معظم رهبری در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و مبارزه با قاچاق کالا ، در استان البرز مبارزه با قاچاق شتاب بیشتری گرفته و با جدیت پیگیری می شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز با بیان اینکه نظارت فردی و اداری بدون مشارکت همگانی در رسیدن به اهداف پیشگیرانه کاری از پیش نخواهد برد تأکید کرد: مشارکت مردم، نظارت همگانی و انعکاس به موقع اخبار  نقش مؤثری در مبارزه با قاچاق کالا خواهد داشت که امیدواریم بتوانیم با همت و همکاری مردم بتوانیم اقدامات مؤثری در حوزه نظارت و مبارزه با قاچاق کالا انجام دهیم.

وی در پایان گفت: مردم می توانند از طریق تلفن 124 اداره صنعت، معدن و تجارت و همچنین سامانه پیام کوتاه 30009651  گزارشات خود را ارسال نمایند که در اسرع وقت پیگیری و نتیجه اقدامات به فرد گزارش دهنده ارسال خواهد شد.

در بخشی از این مراسم امام جمعه شهرستان فردیس ضمن اشاره به مسائل خاورمیانه، ایران را هدف استکبار جهانی و گروه های تکفیری  برای ایجاد ناامنی در منطقه خواند و افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که پایه های حکومت جمهوری اسلامی بر دوش مردم است.

وی افزود: از مجموعه هایی که می توانند اعتمادسازی را در میان مردم افزایش داده و مردم با وجود آنها، به خاطر از بین رفتن حقوقشان احساس بی پناهی نکنند؛ نهادهای نظارتی و از جمله تعزیرات حکومتی می باشند.

دکترعلی اکبر ایمانی با بیان اینکه تعزیرات حکومتی یک ابزار حاکمیتی است که باید به درستی از آن استفاده شود تأکید کرد: مجموعه تعزیرات حکومتی باید دارای یک بدنه سالم و پاک باشد تا بتواند به تخلفات رسیدگی کرده و بخشی از اعتماد آسیب دیده مردم را ترمیم نماید. تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف باید همراه و کمک یکدیگر باشند و دست در دست هم از اعتماد مردم مراقبت نمایند.

وی در پایان سخنانش از تلاش و پیگیری مهندس زمانی، فرماندار فردیس برای استقرار ادارات، ساماندهی و  استقلال شهرستان تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه فرماندار فردیس با بیان اینکه از نیمه دوم سال 94 تا کنون اداره تعزیرات حکومتی نهمین دستگاهی است که به ساختار اداری  فردیس افزوده می شود گفت: مقدمات استقرار 5 دستگاه باقیمانده نیز فراهم شده که تلاش می کنیم به زودی این امر محقق گردد.

مهندس علی زمانی مهمترین کار تعزیرات حکومتی در فردیس را شناسایی عوامل بروز مشکلات و تخلفات عنوان کرد و و ضمن تأکید بر لزوم آموزش و اطلاع رسانی در خصوص قوانین و تخلفات افزود: اداره تعزیرات حکومتی باید در اولین گام با آموزش و اطلاع رسانی زمینه پیشگیری از تخلفات را فراهم کرده و در صورت عدم تمکین در مراحل بعدی از شیوه برخورد قانونی استفاده نماید.

وی همچنین از اداره کل تعزیرات حکومتی خواست تا با توجه به وجود بیش از  25 هزار واحد صنفی و 450 شرکت صنعتی در  شهرستان فردیس بعنوان یکی از قطب های صنعتی و تجاری استان البرز ، از نیروهای کارآزموده و با تجربه در اداره تعزیرات حکومتی شهرستان فردیس استفاده نماید.

گفتنی است در آیین افتتاح این اداره که توسط پدر گرامی شهید مدافع حرم، شهید مصیب زاده، برگزار شد، هوشنگ محمدی بعنوان مسئول موقت اداره تعزیرات حکومتی فردیس معرفی گردید.

لازم به ذکر است ساختمان موقت اداره تعزیرات حکومتی شهرستان فردیس واقع در جاده ملارد، نرسیده به انبار نفت، طبقه فوقانی شیرینی سرای برسیم می باشد.

 

2 دیدگاه

98/07/21 يكشنبه 12:37
[2] سید احمد موسوی:

سلام من از ایران رادیاتور فروشگاه عمو یادگار جاده ملارد فردیس بعد از نیروگاه ارم پکیج و رادیاتور خریداری نمودم قرار شد خودشان نصب کنند و اجناس را با خود بیاورند ولی الان هم چند روز است که مغازه تعطیل و موبایل خاموش کرده اند نمیدانم چکار باید کرد
96/10/14 پنجشنبه 06:29
[1] پرویز مظهری:

با سلام بنده متا سفانه نمی دانم شما بازدید نمیکنید ایا سری به شیزنی فروشیها نمیزنید در یک جا بستنی خریدم 2000 در یک جا 1500 ودر جای دیگر 1000 تومان

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
رکورد صادرات استان شکسته شد رکورد صادرات استان شکسته شد
خسارت آسیب دیدگان اغتشاشات جبران می شود؟ ...
البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی
قاسمی: با استقلال آموزش و پرورش فردیس موافقیم؛ مجوز سازمان امور اداری و استخدامی کشور لازم است ...
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...