اختتامیه نمایشگاه خیریه دستهای پنهان در کرج برگزار شد

اختتامیه نمایشگاه خیریه دستهای مهربان در کرج برگزار شد   

فردیس نیوز -  عصر جمعه اختتامیه نمایشگاه بنیاد خیریه دستهای مهربان با حضور مردم نوع دوست استان البرز در پاساژ مهستان کرج برگزار شد.

 به گزارش فردیس نیوز ، مدیر بنیاد خیریه دستهای مهربان در استان البرز در حاشیه اختتامیه گالری نقاشی بنیاد خیریه دستهای مربان به دانش روز گفت: مایل بودیم امسال بچه های خیریه عید پربارتر و سفره هفت سین رنگین تری داشته باشند لذا گالری نقاشی بچه ها را برپا کردیم که حامی این کودکان و مردم عادی مراجعه کرده و نقاشی های آنها را با مبالغ دلخواه خریداری می کنند و عواید فروش این نقاشی ها به کودکان خواهد رسید.

سعیده ابکار افزود: مبالغ جمع آوری خواهد شد و به بچه ها داده می شود تا البسه، لوازم عید خود را تهیه کرده و عید قشنگتری داشته باشند و استقبال خوبی از این نمایشگاه به عمل آمد و از ۲۰ اسفند تا شب ۲۲ اسفند و اختتامیه نمایشگاه پذیرای علاقه مندان بود.

وی ضمن تشکر از حضور مردم گفت :  در این نمایشگاه درخت آرزوها بود که بچه ها آرزوهای نه چندان بزرگ خود را بر روی درختان در حد لباس، کفش ورزشی، لباس و … بود نوشته بودند که بازدیدکنندگان آنها را خریداری کرده و به دست بچه ها می رسید و بسیار حرکت شایسته ای است و به مردم استان البرز و به مهربانی آنها افتخار می کنم.

منبع : دانش روز

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه