اخاذان مامور نما را شناسايي کنيد

متهمان با خودرو هاي پژو 405 و پرايد و استفاده از تجهيزات انتظامي در پوشش ماموران پليس با معرفي خود به عنوان مامور آگاهي يا مبارزه با مواد مخدر با سد کردن راه عبور شهروندان به خصوص اتباع خارجي به بهانه حمل و نگهداري مواد مخدر با دريافت مبالغي وجه نقد از آنها اخاذي مي کردند

فردیس نیوز- پليس آگاهي استان با انتشار تصاوير اخاذان مامور نما از شهروندان خواست چنانچه با اين شيوه و يا از سوي اين افراد مورد سرقت قرار گرفته اند جهت شناسايي متهمان و طرح شکايت به پليس آگاهي مراجعه کنند .

 به گزارش فردیس نیوز، سرهنگ "حميد رضا گل صباحي" با اعلام اين خبر گفت: در پي دستگيري دو نفر اخاذ مامور نما در سطح شهر کرج، تحقيقات تکميلي به منظور مشخص شدن ساير جرائم متهمان آغاز شد.

وي گفت: متهمان که داراي سوابق متعدد سرقت هستند با خودرو هاي پژو 405 و پرايد و استفاده از تجهيزات انتظامي در پوشش ماموران پليس با معرفي خود به عنوان مامور آگاهي يا مبارزه با مواد مخدر با سد کردن راه عبور شهروندان به خصوص اتباع خارجي به بهانه حمل و نگهداري مواد مخدر با دريافت مبالغي وجه نقد از آنها اخاذي مي کردند .

سرهنگ گل صباحي افزود: متهمان دستگير شده، با اين شيوه تا کنون از تعداد زيادي از افراد به ويژه اتباع بيگانه در استان تهران و البرز اخاذي کرده اند .

رئيس پليس آگاهي استان البرز در پايان گفت: با توجه به احتمال اخاذي از سوي اين افراد، بازپرس شعبه26 دادسراي ناحيه 2 کرج ، دستور چاپ عکس بدون پوشش متهمان را در رسانه هاي جمعي صادر کرد، بنابراين از شهرونداني که به اين شيوه و يا توسط اين افراد مورد اخاذي قرار گرفته اند درخواست مي شود تا جهت پيگيري شکايت خود به اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان واقع در ميدان طالقاني کرج مراجعه کنند . 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه