احدی: وظیفه آموزش و پرورش تربیت و پرورش نسل آینده ساز کشور است نه ساخت و ساز فضاهای آموزشی
پرینت
#۵٠۶٣
96/04/26 دوشنبه 18:08

احدی: وظیفه آموزش و پرورش تربیت و پرورش نسل آینده ساز کشور است نه ساخت و ساز فضاهای آموزشی

افزایش و بهبود فضاهای آموزشی یک وظیفه همگانی است؛ همه ما در قبال تربیت نسل آینده مسئولیم

فردیس نیوز- فرماندار فردیس ضمن گلایه از بی توجهی مجموعه مسئولین به افزایش زیرساخت های آموزشی ، افزایش و بهبود فضاهای آموزشی را  یک وظیفه همگانی همگانی خواند.

به گزارش فردیس نیوز، حمید احدی در حاشیه نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان فردیس که ظهر امروز دوشنبه 26 تیرماه برگزار شد، ضمن تأکید بر مشارکت همه جانبه دستگاه ها، نهادها و خیرین شهرستان در جهت افزایش و بهسازی فضاهای آموزشی گفت: وظیفه آموزش و پرورش تربیت و پرورش نسل آینده ساز کشور است نه ساخت و ساز فضاهای آموزشی. متأسفانه بی توجهی مجموعه مسئولین استان و شهرستان به زیرساخت های آموزشی فردیس، مجموعه آموزش و پرورش  را از مسئولیت اصلی بازداشته و موجب شده تا وقت و انرژی آنها به جبران کمبود زیرساخت های آموزشی تلف شود.

وی تأکید کرد: افزایش و بهبود فضاهای آموزشی یک وظیفه همگانی است چرا که همه ما در قبال تربیت نسل آینده مسئولیم و باید نسبت به آن توجه ویژه داشته و شهرداری ها همکاری لازم را با آموزش و پرورش در استقبال از مهر، زیباسازی و  بهسازی مدارس داشته باشند.

حمید احدی بر لزوم تسریع در اجرای پروژه مهر  و آماده سازی مدارس شهرستان برای آغاز سال تحصیلی جدید تأکید کرد و افزود: با هماهنگی فرمانداری و آموزش و پرورش ساماندهی پوشاک ، سرویس مدارس و عکس دانش آموزان با کمک اتحادیه های مربوطه صورت گرفته و امیدواریم در سال جاری مشکلات سال های گذشته را نداشته باشیم.

وی ضمن اشاره به ساماندهی سرویس مدارس شهرستان فردیس با تشکیل کمیسیون ماده 18 گفت: عدم کنترل و نظارت کافی و بی نظمی در سرویس مدارس در سال های گذشته موجب سوء استفاده برخی رانندگان مناطق دیگر از این وضعیت و کسب درآمدهای هنگفت از طریق سرویس مدارس و بی بهره ماندن اغلب رانندگان فردیس و اعتراض آنها شده بود.

وی ادامه داد: در سال جاری ساماندهی، کنترل و نظارت سرویس مدارس به اتحادیه مؤسسات اتومبیل کرایه و نمایشگاه های اتومبیل فردیس واگذار شده و هر خودرو فقط می تواند 4 دانش آموز را سوار کند .

فرماندار فردیس پوشاک مدارس را نیز یکی از دغدغه های موجود شهرستان خواند واظهار داشت: به منظور حمایت از تولیدکنندگان پوشاک فردیس، پوشاک مدارس نیزتحت نظارت اتحادیه مربوطه(کفاشان ، سراجان و دوزندگان) فقط به خیاطی های فردیس داده می شود و واگذاری پوشاک مدارس فردیس به تولیدکنندگان شهرهای اطراف ممنوع است.

وی  تصریح کرد: پوشاک مدارس فردیس با حدود 13 هزار تومان پایین تر از پوشاک مدارس کرج و با کیفیت بهتر، تحت کنترل و نظارت اتحادیه ، عرضه می شود.

احدی با بیان اینکه عکاسی از دانش آموزان فردیس  نیز تحت نظارت  اتحادیه عکاسان شهرستان صورت می گیرد گفت: هرچند احتمال کارشکنی در امور مورد نظر وجود دارد اما با همت مضاعف و کنترل و نظارت بیشتر می توان با هرگونه تخلف و کارشکنی مقابله کرد.

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...