احدی : مشارکت 70 درصدی مردم فردیس در انتخابات بی نظیر است

مردم؛ برگزار کنندگان واقعی انتخابات

فردیس نیوز- فرماندار فردیس مشارکت 70 درصدی مردم فردیس در انتخابات را بی نظیر خواند و  گفت: برگزار کنندگان واقعی انتخابات، مردم هستند.

به گزارش فردیس نیوز، حمید احدی در مراسم نماز عید سعید فطر شهرستان فردیس ضمن تبریک این عید بزرگ  به همه مسلمانان بویژه مردم شهرستان فردیس نمازعید سعید فطر را نمادی از وحدت مسلمانان خواند و گفت: وحدت و همدلی در شهرستان فردیس با محوریت امام جمعه محترم بی نظیر و ستودنی است.

وی به حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: مشارکت 70 درصدی مردم شهرستان فردیس در انتخابات اخیر، در سراسر کشور و حتی دنیا بی نظیر است و بیشترین درصد مشارکت مردمی در انتخابات سال های اخیر در سراسر کشور بوده است که نشان از وحدت و همدلی بی نظیر مردم و علاقه آن ها به کشور و نظام جمهوری اسلامی است.

فرماندار فردیس ضمن قدردانی از حضور مردم در صحنه انتخابات با بیان اینکه فقط حضور مردم انتخابات را شکل می دهد گفت: برگزار کنندگان واقعی انتخابات، مردم هستند و هیأت های نظارت  و اجرایی فقط  نقش هماهنگ کننده را برعهده دارند.

وی با اشاره به تشکیل اولین شورای فردیس گفت: امیدواریم با همکاری اعضای شورا بتوانیم مشکلات شهرستان را مرتفع کنیم و با همت و تلاش و همت مسئولین در سال های آتی گامی به سمت آسایش بیشتر مردم برداریم.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه