اجرای طرح جهادی نگهداشت شهر در محلات فردیس
پرینت
#٧٠٢۴
99/02/05 جمعه 09:46

اجرای طرح جهادی نگهداشت شهر در محلات فردیس

فردیس نیوز- شهردار فردیس بر لزوم اجرای طرح فوریتی نگهداشت شهر در محلات فردیس، تاکید کرد.

به گزارش فردیس نیوز، محمد خسرو زاده در حاشیه بازدید از وضعیت رُفت و روب شهر فردیس، گفت: ایجاد فضایی پاکیزه و عاری از هرگونه آلودگی برای شهروندان از جمله اهداف مدیریت شهری فردیس است. وی در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم توجه بیشتر به وضعیت بهداشتی شهر، عنوان کرد: لازم است علاوه بر انجام مکرر عملیات ضد عفونی معابر، به نگهداشت شهر به طور ویژه رسیدگی شود.

خسرو زاده با تاکید بر لزوم اجرای طرح جهادی نگهداشت شهر در محلات توسط مناطق شهرداری فردیس، تصریح کرد: در اجرای این طرح لازم است به موضوعاتی همچون نظافت، شست و شو، لایروبی، پاکسازی جداره ها و فضاهای شهری، مبارزه با جانوران موذی، ترمیم و مرمت تجهیزات شهری، کاشت نهال، عملیات کندوکوب و … توجه شود.

شهردار فردیس با بیان اینکه عملیات ضد عفونی شهر همچنان در فردیس انجام می شود، خاطرنشان کرد: همچنین اطلاع رسانی عمومی در جهت پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا نیز از طریق نصب بنر و خودرو های آتش نشانی انجام می شود اما این اقدامات برای از بین‌ رفتن کرونا کافی نیست و شکست کرونا تنها با همکاری شهروندان امکان پذیر است.

به گفته وی، خطر ابتلاء به ویروس کرونا هنوز شهروندان را تهدید می‌کند که در این راستا از شهروندان رعایت فاصله اجتماعی را خواستار شد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز