اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
پرینت
#۶١٢۶
97/09/20 سه شنبه 18:55

اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش

گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است

فردیس نیوز- سرپرست استانداری البرز گفت: مجموعه البرز برای نیل به اهداف رشد و توسعه و ایجاد نظم و آرامش با یکدیگر متحد و همراه هستند و در این رابطه نیز از رهنمودها و حمایت های نماینده ولی فقیه در استان بهره مند می شویم.

به گزارش فردیس نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، عزیزاله شهبازی در جلسه شورای اداری استان که ظهر سه شنبه در سالن شهدای دولت استانداری با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد با اشاره به اینکه البرز به تعبیر مقام معظم رهبری ایران کوچک است، افزود: این استان رنگین کمانی از اقوام مختلف سراسر کشور و حتی اتباع خارجی را در دل خود جای داده است.

وی با بیان اینکه البرز علیرغم مساحت کم، در زمره متراکم ترین استان های کشور است که قومیت های مختلف آن در کمال صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کنند، گفت: قالب مهاجران برای دست یابی به اشتغال مناسب و گذران معیشت خود، سکونت در این استان را بر می گزینند.

سرپرست استانداری البرز به جمعیت جوان و تحصیل کرده البرز به عنوان فرصتی مغتنم برای این استان و کشور اشاره کرد و افزود: علاوه بر فرصت های بیشمار در این استان، به دلیل مسائل موجود در معرض چالش های بسیاری نیز قرار داریم.

وی یادآور شد: از ابتدای دولت تدبیر و امید در البرز تعداد زیادی از واحدهای تولیدی و صنعتی غیر فعال احیا شده و به مدار تولید بازگشته اند و برخی از واحدهای نیمه فعال نیز ظرفیت های خود را افزایش داده اند.

 شهبازی با بیان اینکه البرز قطب تولید دارویی کشور است، افزود: در حوزه بهداشت و درمان استان از ابتدای دولت تدبیر و امید تحولات بزرگی رخ داده چراکه در سال 92 برای هر هزار نفر 1.2 تخت بیمارستانی وجود داشت و لی اکنون با بهره برداری از 5 بیمارستان و 3 بیمارستانی که در دست احداث قرار دارد این سرانه به 4 تخت برای هر هزار نفر رسیده است.

وی به ظرفیت های بزرگ البرز در حوزه گردشگری اشاره کرد و گفت: اکنون با برنامه ریزی هایی که در دستور کار قرار دارد درصدد ایجاد بسترهای اشتغال در حوزه گردشگری و صنایع دستی استان هستیم.

سرپرست استانداری البرز افزود: این استان بار ترافیک 12 استان کشور را بر دوش دارد و 20 درصد بار ترافیک کشور در 15 تا 20 کیلومتر مسیر آزادراه از گرمدره تا حصارک است.

وی عنوان کرد: ادامه بزرگراه شهید همت در البرز در راستای کاهش حجم ترافیک این محدوده تاثیر بسزایی دارد که این امکان طبق تعهد پیمانکار تا پایان سال قابل بهره برداری است و تکمیل آن با پروژه بزرگراه شمالی کرج محقق می شود.

شهبازی گفت: با توجه به اینکه البرز بار بزرگی از ترافیک ملی را بر دوش دارد در حوزه راه سازی پروژه های بزرگ بسیاری در دستور کار قرار دارد که بر این اساس تردد مردم تسهیل می شود.

وی افزود: اکنون در مجموعه استان برای ایجاد آرامش و امنیت، اعضای شورای اداری و شورای تامین مانند یک ید واحد با تعامل، هم افزایی و هم پوشانی حضور دارند.

سرپرست استانداری البرز خاطرنشان کرد: در لایحه بودجه 98 اقتصاد نفتی کاهش جدی داشته و در این راستا معیشت عمومی، عدالت اجتماعی، انضباط مالی و ایجاد بسترهای اشتغال در اولویت های اصلی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه طی تعامل و برنامه ریزی صحیح درصدد هستیم که بار البرز را به دوش پایتخت تحمیل نکنیم، گفت: برخی از مشکلات و معضلات البرز نیازمند نسخه ملی برای درمان است.

 شهبازی افزود: مجموعه البرز برای نیل به اهداف رشد و توسعه و ایجاد نظم و آرامش با یکدیگر متحد و همراه هستند و در این رابطه نیز از رهنمودها و حمایت های نماینده ولی فقیه در استان بهره مند می شویم.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟! آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟!
به رفتگران که زحمتشان دیده نمیشود توجه ویژه داشته باشید
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...
ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز
شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم ...
راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی ...
معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد: معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد:
اهمیت فناوری و فعالیت استارتاپ ها در توسعه کشورها ...
درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان  استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛ درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛
لزوم همکاری همه ارگان ها و ادارات استان با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛   پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛
در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام ...