آیین نامه رسانه ای مدیریت شهری فردیس تدوین می شود
پرینت
#۶٣٨۴
98/02/30 دوشنبه 19:38

آیین نامه رسانه ای مدیریت شهری فردیس تدوین می شود

آقانوری/ نشست کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فردیس با بررسی لایحه شهرداری مبنی بر مطالبات سال ۹۷  نشریات و رسانه ها  با حضور اعضای کمیسیون و جمعی از اهالی رسانه ظهر امروز  برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست پس از بررسی مستندات لایحه فوق در خصوص لیست پرداخت هزینه رپرتاژها به نشریات از سوی شهرداری با مبلغ 200 میلیون تومان، که در متمم بودجه 97شهرداری گنجانده شده بود و هنوز  در کش و قوس حاشیه های شورا و شهرداری بی نتیجه مانده است؛ نحوه مدیریت پرداخت ها مورد اعتراض اعضای کمیسیون فرهنگی قرار گرفت.

 طبق مستندات ارائه شده، از آغاز کار شورا و شهرداری فردیس تا پایان سال 97،  مبلغ پرداختی به رسانه های استان بابت چاپ اخبار و گزارشات در نشریات محلی و سراسری، 400 میلیون تومان و مبلغ بدهی به رسانه ها نیز 450 میلیون تومان است.

به گفته اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فردیس مجموع این مبالغ چندین برابر بودجه مربوط به این امر بوده، ضمن اینکه در مبالغ پرداختی و صورت بدهی ها،  سهم رسانه های فردیس  که باید بیش از رسانه های استان مورد توجه قرار گیرد، نادیده گرفته شده است.

طبق آنچه توسط اعضای شورا در این نشست بیان شد، دیدگاه شورا به مطالبات رسانه ها، حمایتی و جبران بخشی از هزینه های آنهاست. اما حق شورا نظارت بر عملکرد شهرداری به ویژه در نحوه هزینه کرد اعتبارات است. بر این اساس از مدیریت روابط عمومی شهرداری خواسته شد؛ در اسرع وقت، آمار توزیع اعتبار200 میلیون تومانی این لایحه بین رسانه ها و فاکتورهای پرداخت نشده به ضمیمه اخبار مندرج در نشریات به کمیسیون ارجاع شود.

در ادامه هر یک از مسئولان و سرپرستان نشریات شهرستان با بیان نکاتی، شفاف سازی برای عموم مردم در پرداخت های شهرداری از طریق پورتال خبری، نه فقط برای روزنامه ها، بلکه برای تمام توافقات شهرداری را خواستار شدند.

بر اساس هم اندیشی صورت گرفته در این نشست و با هدف تعیین چارچوب، ایجاد نظم، برقراری عدالت و جلوگیری از تخلفات موجود در حوزه توزیع آگهی های شهرداری و رپرتاژ های  خبری، مقرر شد با حضور نمایندگان کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی و رسانه ها آیین نامه رسانه ای مدیریت شهری فردیس تدوین شود.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...