آنچه مردم فردیس درخصوص انتخابات می گویند

حضور مردم در انتخابات مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام است

فردیس نیوز- امروز 29 اردیبهشت ماه و همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و اولین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر فردیس از دقایق اولیه صبح، استقبال بی نظیر و حضور پرشور مردم فردیس در شعب أخذ رأی را شاهد بودیم که نشان از حس مسئولیت پذیری مردم نسبت سرنوشت کشور و فردیس است.

به گزارش فردیس نیوز، کاووسی یکی از همشهریان در گفتگو با خبرنگار فردیس نیوز در خصوص شرکت در انتخابات ریاست جمهوری گفت:  به فرمایش رهبری(مدظله)  شرکت در انتخابات یک وظیفه ملی و شرعی است خصوصا شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و تعیین سرنوشت کشور بسیار مهم است چراکه دشمنان اسلام در تمام دنیا می خواهند با تفرقه افکنی و فریب مردم از هرطریق ممکن به نظام جمهوری اسلامی ضربه وارد کنند.

وی می گوید: حضور مردم در انتخابات  مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام است. ضمن اینکه شرکت در انتخابات و گزینش فردی که مدیریت آینده کشور را در دست می گیرد نقش تعیین کننده ای در سرنوشت سیاسی، اقتصادی، صنعتی کشور و معیشت مردم دارد. مردم نیز باید آگاهانه پای صندوق های رأی حاضر و نسبت به سرنوشت کشور  خوئد احساس مسئولیت کنند.

شریفی یکی از جوانان فردیس علاوه بر اینکه شرکت در انتخابات ریاست جمهوری را وظیفه می داند می گوید: پس از سال ها فردیس برای اولین بار از پارلمان  شهری مستقل برخوردار می شود و هویت پیدا می کند. همه باید با احساس مسئولیت نسبت به آینده این شهر و پیشرفت و عمران آن در انتخابات شورای اسلامی شرکت کنیم و با انتخاب افراد توانا،  متخصص و آشنا با مشکلات شهر ، زمینه تشکیل  اولین شورای اسلامی فردیس را فراهم کرده و آگاهی و هوشیاری خود را با انتخاب افرادی شایسته  به نمایش بگذاریم.

عبدالملکی جوان دیگری که خود را از فعالان اجتماعی و تحصیلکرده در رشته مهندسی معرفی می کند می گوید: حالا که فرددیس در آستانه استقلال کامل است  از همه جوانان شهرم دعوت می کنم تا با حضور گسترده در  انتخابات و گزینش  افرادی شایسته، دلسوز و متخصص در مسیر شناسایی مشکلات شهر و ارائه راه حل های کاربردی بر مبنای آبادانی منطقه  سهم خود را ادا کرده  و همه باهم تلاش کنیم تا خشت اول شورای فردیس صاف گذاشته شود.

خانم ضیایی که فردی جاافتاده و سردو گرم چشیده است پس از مدتها انتظار در صف طولانی رأی گیری در مسجد المهدی فلکه چهارم فردیس حضور مردم در پای صندوق های رأی را در عرصه بین الملل مهم خوانده و می گوید: دشمنان اسلام چشم دوخته اند تا انتخابات ایران را کمرنگ جلوه داده و با تفرقه افکنی مردم را از حضور در انتخابات دلسرد کنند . اما مردم همیشه در صحنه با حضور گسترده خود مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام زدند و نشان دادند که همیشه حامی نظام و خط ولایت فقیه خواهند بود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه