آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛

طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار

فردیس نیوز- مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج از اجرای طرح ترنم در جهت عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، ابراهیم فلاح نژاد در خصوص این خبر اظهار داشت: آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج در راستای عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار درحوزه محمدشهر و ماهدشت، در نظر دارد از مشارکت نهادها، سازمانها، ارگانها، کسبه و اهالی محلات برای تجهیز، رفع نواقص و افزایش نشاط و شاداب سازی مدارس در قالب طرح ترنم بهره گیری کند.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده، بر لزوم افزایش مشارکت همه نهادها برای پیشرفت این نهاد فرهنگی تأکید کرد و یادآور شد: پروژه مهر به عنوان نماد وحدت، همدلی، برنامه ریزی عملیاتی و مشارکت سایر نهادها با آموزش و پرورش و یک پروژه فراسازمانی است که امیدواریم بتوانیم در طرح ترنم و در قالب پروژه مهر از ظرفیت سایر نهادها برای تجهیز مدارس کم برخوردار قدمی برداریم.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج، اجرای عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار، جذب مشارکت نهادها، ارگانها و کسبه و اهالی محله در رفع نواقص مدارس، معرفی هفته اول شهریور بعنوان روز شاداب سازی مدارس، حضور مسئولین استانی و شهری در مدارس و آشنایی بیشتر با کمبودها و تسریع در رفع آنها را از جمله مهمترین اهداف اجرای طرح ترنم برشمرد.

وی تصریح کرد: اجرای این طرح علاوه بر ایجاد نشاط و شادابی در مدارس کم برخوردار و ارتقاء سطح کیفی آنها، در ایجاد همدلی بیشتر بین اقشار مردم و مسئولان و کاهش مراجعات ثبت نام از محمد شهر و ماهدشت به مدارس کرج خواهد بود.

فلاح نژاد گفت: طرح ترنم در مدارس محمدشهر و ماهدشت و بنابر تشخیص کارگروه های نیازسنجی در هر حوزه سه مدرسه به صورت پایلوت اجرا خواهد شد و کمک های شهری درمحل اداره ناحیه3 جمع آوری و با به صورت کاروان با حضور مسئولین در تاریخ سوم شهریور به مدارس مورد نظر ارسال خواهد شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه