آموزش و پرورش فردیس با ۴۱ برنامه شهرستانی به استقبال فجر می رود
پرینت
#۶٨٨۶
98/11/12 شنبه 16:37

آموزش و پرورش فردیس با ۴۱ برنامه شهرستانی به استقبال فجر می رود

اجرای 1357 برنامه در سطح مدارس فردیس

فردیس نیوز- مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس گفت: 41 برنامه متمرکز شهرستانی و 1357 برنامه در سطح مدارس شهرستان در ایام دهه فجر اجرا می شود.

به گزارش فردیس نیوز، ولی اله احمدی در حاشیه مراسم متمرکز زنگ انقلاب که صبح امروز همزمان با سراسر کشور با حضور مسئولان در مدرسه دخترانه احمدی روشن شهرستان فردیس برگزار شد؛ ضمن تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مهمترین برنامه های آموزش و پرورش شهرستان فردیس ویژه این ایام را تشریح کرد.

وی افزود: به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مجموعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فردیس و ناحیه 2 کرج با هدف گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و تجدید میثاق با آرمان های ایشان، با حضور 41 دانش آموز دختر، 41 دانش آموز پسر و 41 نفر از همکاران فرهنگی، در مرقد مطهر حضرت امام خمینی به استقبال دهه فجر رفت.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس با تأکید بر لزوم ترویج تفکر و اندیشه انقلابی بین دانش آموزان به ویژه در ایام الله دهه فجر، گفت: تلاش می کنیم محتوای برنامه های ویژه ایام دهه فجر ضمن روشنگری و آگاهی بخشی به دانش آموزان، با نگاهی به مکتب شهید سلیمانی، ایام فاطمی و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اجرا شود.

وی همچنین از اجرای 41 برنامه متمرکز شهرستانی آموزش و پرورش فردیس در ایام ا... دهه فجر خبر داد و افزود: علاوه بر این 1357 برنامه آموزشگاهی در سطح مدارس شهرستان و ناحیه 2 به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط دانش آموزان اجرا می شود.

احمدی در پایان یادآور شد: مجموعه آموزش و پرورش شهرستان فردیس و ناحیه 2 با توجه به وضعیت حاکم بر جامعه،تلاش می کند تا با رویکردی نو، زمینه توسعه و ترویج اندیشه انقلابی را در نسل جدید فراهم کند.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری