آمادگی مدارس فردیس برای بازگشایی

نماز جماعت در همه مدارس فردیس برپا می شود

فردیس نیوز - مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس از آمادگی مدارس این شهرستان برای بازگشایی خبرداد.

به گزارش فردیس نیوز، فرشته فهمیده گفت: ستاد پروژه مهر در قالب 5 کارگروه مشکلات موجود را رسیدگی کرده و ساماندهی نیروی انسانی نیز به پایان رسیده است. در حال حاضر در دوره ابتدایی با کمبود نیروی انسانی مواجهیم و در حال پذیرش نیرو از منتقلین استان های دیگر هستیم.

 وی افزود: در سال تحصیلی جاری با ساخت 6 کلاس در مدرسه بهارآزادی، 4 کلاس در مدرسه ثارا...، 2 کلاس در بهار آزادی و 2 کلاس در مدرسه آیت الله طالقانی  14 کلاس به مدارس شهرستان فردیس افزوده شد.

مدیر آموزش و پرورش فردیس همچنین گفت: مراسم متمرکز  بازگشایی مدارس بصورت شهرستانی در  مدرسه احمدی روشن روز 3 مهرماه در فردیس برگزار می شود، همچنین این مراسم در مشکین دشت در مدرسه شهدا و روستای فرخ آباد زیبادشت در مدرسه کاشانی پور برگزار خواهدشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه در تمامی مدارس شهرستان فردیس نماز جماعت اقامه می شود گفت: در شهرستان فردیس بالغ بر 20 مدرسه وجود دارد که برخی از آنها فاقد نمازخانه هستند که از کانکست یا کلاس برای نماز استفاده می کنند و نیز با پهن کردن موکت در کف سالن ها نماز جماعت را بر پا می کنند.

فهمیده گفت: در حال حاضر مدارس بهارآزادی، امیدآینده و ثارا... نمازخانه ندارند که از کمک خیرین برای ساخت نمازخانه استقبال می کنیم. ضمن اینکه  شهرک نگارستان با بیش از 8 هزار خانوار مدرسه ندارد که امیدواریم مسئولین و خیرین برای ساخت مدرسه در این منطقه همکاری نمایند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه