تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه مواد و انرژی و انجمن علمی پریودنتولوژی ایران
پرینت
#٢٧٩٠
94/07/01 چهارشنبه 16:56

تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه مواد و انرژی و انجمن علمی پریودنتولوژی ایران

این تفاهمنامه با هدف تجاری سازی، اجرای پروژه ها و پایان نامه های مشترک تحقیقاتی، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی مشترک در گستره منطقه ای و بین المللی با محوریت علوم و فناوری نوین، همکاری و مشارکت در ارائه خدمات آموزشی انجام می شود.

فردیس نیوز -رئیس پزوهشگاه مواد وانرژی از آغاز همکاری های پژوهشگاه مواد و انرژی و انجمن علمی پریودنتولوژی ایران خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سیدمحمدمهد هادوی گفت: تفاهم نامه ای با هدف گسترش ارتباط و بهره گیری از توانایی های علمی، آموزشی و تحقیقاتی و توسعه ای پژوهشگاه مواد و انرژی و انجمن علمی پریودنتولوژی ایران منعقد شده است.
وی افزود: تبیین اصول اساسی مورد تفاهم برای بستر سازی جهت ایجاد و گسترش همکاری میان پژوهشگاه و انجمن پریودنتولوژی در زمینه انتقال و توسعه دانش مرتبط با مواد دندانی، تجهیزات دندان پزشکی و فناوری های مرتبط موضوع این تفاهم نامه است.
هادوی گفت: بر اساس این تفاهم نامه زمینه های همکاری عبارتند از همکاری و مشارکت برای شناسایی و معرفی فن آوری های نوین و تعامل در راستای شناسایی، هدایت و مشارکت در خصوص طرح ها و ایده های فناورانه و تولیدی ، همکاری و مشارکت در زمینه انتقال و تدوین دانش فنی و امکان سنجی طرح های مرتبط است.

رئیس پژوهشگاه مواد وانرژی ایران گفت: همچنین این تفاهمنامه با هدف تجاری سازی، اجرای پروژه ها و پایان نامه های مشترک تحقیقاتی، برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی مشترک در گستره منطقه ای و بین المللی با محوریت علوم و فناوری نوین، همکاری و مشارکت در ارائه خدمات آموزشی از قبیل تبادل استاد، برگزاری کلاس های آموزشی، کنفرانس ها، سمینارها و نشست های علمی انجام می شود.

پژوهشگاه مواد وانرژی در مشکین دشت شهرستان فردیس استان البرزمستقر است.

 منبع :ایرنا

 

 

 

 

SecImgSes



جستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز