آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس

بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس

فردیس نیوز- در جریان بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان فردیس 25 زندانی زن آزاد شده و 45 نفر دیگر به مرخصی گرفتند.

به گزارش فردیس نیوز، حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز به مناسبت روز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر با حضور در بند نسوان ندامتگاه مرکزی کرج از بخش‌های مختلف آن بازدید و با زندانیان به گفت‌وگو پرداخت.

رئیس کل دادگستری استان البرز را در این دیدار دبیر شورای تحول قضایی استان و معاونان رئیس کل، دادستان عمومی و انقلاب کرج، رئیس دادگستری و دادستان فردیس و مدیرکل زندان های استان البرز همراهی کردند.

این دیدار که به مناسبت روز زن انجام شد منجر به آزادی 25 زندانی بند نسوان ندامتگاه فردیس شد؛ از این تعداد 22 نفر مرخصی پایان حبس گرفته و آزاد شدند و برای سه نفر دیگر که دارای محکومیت مالی بودند به دستور رئیس کل دادگستری استان از محل اعتبارات انجمن حمایت از زندانیان فردیس تامین اعتبار شده و موجبات آزادیشان فراهم شد.

رئیس کل دادگستری استان البرز در این دیدار علاوه بر اینکه دستور اختصاص مبلغ یک میلیارد ریال برای کمک به آزادی زندانیان زن دارای محکومیت مالی را صادر کرد و با پیشنهاد اعطای مرخصی برای 45 نفر از بانوان بند نسوان فردیس موافقت کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه