آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
پرینت
#۶٩١٣
98/11/26 شنبه 15:30

آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس

بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس

فردیس نیوز- در جریان بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان فردیس 25 زندانی زن آزاد شده و 45 نفر دیگر به مرخصی گرفتند.

به گزارش فردیس نیوز، حسین فاضلی هریکندی رئیس کل دادگستری استان البرز به مناسبت روز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر با حضور در بند نسوان ندامتگاه مرکزی کرج از بخش‌های مختلف آن بازدید و با زندانیان به گفت‌وگو پرداخت.

رئیس کل دادگستری استان البرز را در این دیدار دبیر شورای تحول قضایی استان و معاونان رئیس کل، دادستان عمومی و انقلاب کرج، رئیس دادگستری و دادستان فردیس و مدیرکل زندان های استان البرز همراهی کردند.

این دیدار که به مناسبت روز زن انجام شد منجر به آزادی 25 زندانی بند نسوان ندامتگاه فردیس شد؛ از این تعداد 22 نفر مرخصی پایان حبس گرفته و آزاد شدند و برای سه نفر دیگر که دارای محکومیت مالی بودند به دستور رئیس کل دادگستری استان از محل اعتبارات انجمن حمایت از زندانیان فردیس تامین اعتبار شده و موجبات آزادیشان فراهم شد.

رئیس کل دادگستری استان البرز در این دیدار علاوه بر اینکه دستور اختصاص مبلغ یک میلیارد ریال برای کمک به آزادی زندانیان زن دارای محکومیت مالی را صادر کرد و با پیشنهاد اعطای مرخصی برای 45 نفر از بانوان بند نسوان فردیس موافقت کرد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز