آرایشگاه های زنانه فردیس تعطیل می مانند؛ با بازگشایی آنها موافقت نشد
پرینت
#۶٩۶٣
98/12/22 پنجشنبه 12:09

آرایشگاه های زنانه فردیس تعطیل می مانند؛ با بازگشایی آنها موافقت نشد

فردیس نیوز- رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه شهرستان فردیس گفت: با وجود پیگیری مکرر از مراجع ذیربط اجازه بازگشایی آرایشگاه های زنانه داده نشد.

به گزارش فردیس نیوز، مهین پارسا باروق با اشاره به تعطیلی آرایشگاه های زنانه شهرستان فردیس در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، افزود: با توجه به بازگشایی آرایشگاه های مردانه و تقاضای مکرر اعضای محترم صنف آرایشگاه های زنانه برای بازگشایی سالن ها و ارائه خدمات با رعایت موارد بهداشتی و نوبت دهی، این امر توسط اتحادیه  از مراجع ذیربط پیگیری شد و مورد موافقت هیچ یک از مسئولان امر قرار نگرفت.

وی دلیل عدم موافقت مراجع ذیربط با بازگشایی آرایشگاه های زنانه فردیس را کثرت و ازدحام مراجعان نسبت به آرایشگاه های مردانه، تعدد خدمات با تماس نزدیکتر و دارا بودن زمینه بیشتر برای شیوع کرونا برشمرد و اظهار داشت: تعطیلی آرایشگاه های زنانه به دستور مسئولان و در راستای حفظ سلامت جامعه و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا انجام شده و همه اعضای این صنف ملزم به رعایت این دستورالعمل هستند.

رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه شهرستان فردیس با بیان اینکه بازرسی از سالن های آرایشی سطح شهر برای رعایت دستورالعمل فوق به صورت مستمر توسط بازرسان اتحادیه انجام می شود؛ گفت: خبرهایی مبنی بر ارائه خدمات توسط برخی آرایشگاه های زنانه به صورت پنهانی به گوش می رسد که با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

وی مشاکت و همکاری در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا را یک وظیفه همگانی دانست و افزود: همکاران محترم توجه داشته باشند؛ اگرچه تعطیلی آرایشگاه ها در بازار شب عید، موجب ضرر به همه هم صنفان، به ویژه صاحبان سالن های استیجاری شده است؛ اما با توجه به خطر شیوع ویروس کرونا و تهدید سلامت شهروندان، ملزم به اجرای این دستورالعمل و تعطیلی آرایشگاه ها هستیم. ضمن اینکه ارائه خدمات پنهانی موجب تضییع حق و اعتراض همکاران قانونمدار خواهد شد.

 پارسا همچنین از مسئولان امر خواست ضمن همکاری بیشتر با اتحادیه در خصوص  برخورد با متخلفان، مدیریت و کنترل در خصوص سایر صنوف پرمراجعه را داشته باشند. 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛ پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛
دشمنان با سیاه نمایی و جعل اخبار کذب نخواهند توانست جامعه ما را ملتهب کنند / روحیه خود را با ارتباط ...
آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با نماینده منتخب مردم استان البرز در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی: آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با نماینده منتخب مردم استان البرز در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسل
اعتماد مردم به جوانانِ انقلابی در انتخابات نشانه‌ی ولایتمداری ملت است ...
با رای البرزی ها  دو نماینده  وارد مجلس می شوند با رای البرزی ها دو نماینده وارد مجلس می شوند
کار نماینده سوم البرز به دور دوم کشیده شد ...
برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه ...
آزادی  ۲۵  زندانی زن ندامتگاه فردیس آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس ...