آجرلو در جمع هوادران فردیسی؛

آمده ام تا کارهای ناتمام را به سرانجام برسانم/ نقشه راه فردیس پیگیری نشد و مورد بی مهری قرار گرفت

‌فردیس نیوز- کاندنیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: آمدیم تا مطالبه حق کنیم و کارهای ناتمام را به سرانجام برسانیم.

به گزارش فردیس نیوز، فاطمه آجرلو در آیین افتتاح ستاد مرکزی شهرستان فردیس، تصریح کرد: در هدف و کلامی مشترک با مردم، می خواهیم بگوییم که زمان مدیران ناکارآمد و کسانی که زمینه نارضایتی مردم را فراهم می کنند و زمان پدرخواندگی به سر رسیده است.

وی با یادآوری اینکه اینجا پایان راه و حذف سایه امن مفسدان اقتصادی است؛ بیان کرد: فرمان مقام معظم رهبری(مدظله) در گام دوم انقلاب را نقشه راه قرار خواهیم داد و از نیروهای جوان البرزی برای شکوفایی، پیشرفت و توانمندی این استان سرافراز استفاده خواهیم کرد.

آجرلو در ادامه با اشاره به ظرفیت نیروهای جوان، مستعد و پژوهشگر فردیس گفت: فردیس شهر فرزانگان و نیروهای جوان حقگو و مردم ولایتمداری است که حقشان خدمتگزاری بی منت است.

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقشه راه فردیس پس از شهرستان شدن، مورد بی مهری قرار گرفت؛ اظهار داشت: متاسفانه ادامه اتوبان همت که قرار بود احداث رینگ جنوبی آن برای رفع ترافیک ورودی فردیس در اولویت باشد؛ پیگیری نشد و بیمارستانی که ۹ سال پیش زمینش اختصاص پیدا کرده و دارای ردیف بودجه است؛ هنوز به بهره برداری نرسیده است.

وی افزود: قرار ما خدمت بود اما این نامهربانی در حوزه خدمتگزاری قابل تحمل نیست اما قابل تامل است. آجرلو با بیان اینکه من تنها نیستم و شجاعانه برای گفتن حرف های تازه و تغییر، با همراهی نسل جوان، دانشجو، محققان، خانواده های شهدا، معتمدین و با همه توانمندی های موجود به میدان امده ام؛ گفت: امروز وقت قول دادن نیست چراکه پایان دروغگویی است و قرار نیست وعده ای بدهیم که نتوانیم آن را به اجرا برسانیم.

وی با اعلام اینکه تمامی نیازهای استان البرز باهمراهی نیروهای جوان فردیسی طی ۶ ماه گذشته مورد تحلیل، بررسی و شناسایی قرار گرفته است؛ افزود: وجب به وجب استان مورد تحلیل قرار گرفته و تمامی سرانه های بهداشتی، آموزشی، صنعتی و غیره در البرز برآورد شده است به طوری که از روز سوم اسفند آمادگی برای آغاز فصل خدمتگزاری و شکوفائی البرز را داریم.


1 دیدگاه
[1] مهدی جوهری - 98/11/26 شنبه 08:50
کارهای ناتمام یعنی جیب خودم و دوست و آشناهام که سری قبل نتونستم پر کنم این سری کامل پر می کنم - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه