طرح ضربتی مقابله با سد معبر با هدف ارتقاء سیما و منظر شهری در منطقه 2 شهرداری کرج اجرایی شد

جمع‌آوری 62 دستگاه خودرو بار و 116 نفر متکدی در منطقه 2 شهرداری کرج

فردیس نیوز - مدیر منطقه 2 شهرداری کرج از جدیت پیگیری طرح جمع آوری عاملان سدمعبر و دست فروشان منطقه طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: بر آنیم تا با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب به شهروندان و مشارکت آنان در تنظیف معابر و رفع سد معبر، خدمات شایسته تری را به شهروندان ارائه دهیم.

به گزارش فردیس نیوز ، احمدرضا خلوصی با اشاره به اینکه سد معبر یکی از معضلات و مشکلات موجود در سطح شهرها است، عنوان کرد: در همین راستا حوزه خدمات شهری منطقه 2 شهرداری به منظور جلوگیری از تجمع عاملان سد معبر و دستفروشان در سطح منطقه از ابتدای سال 94 تا کنون اقدامات گسترده‌ای را در دستور کار خود قرار داده و آنها را اجرایی کرده است.

وی اظهار داشت: حضور دستفروشان و ایجاد سد معبر توسط آنها در سطح منطقه به ویژه در سه راه نهضت مقابل سازمان آب، چهارراه دانشکده و خیابان تهران؛ نارضایتی شهروندان را به همراه داشت که حوزه خدمات شهری برنامه‌ریزی‌هایی را به جهت مرتفع ساختن مشکل مذکور در نظر گرفته و اجرایی کرد.

خلوصی افزود: بر همین اساس و طی چندین مرحله، با همکاری عوامل نیروی انتظامی و نیروهای کنترل و نظارت منطقه، طرح‌های جهادی و ضربتی پاکسازی عاملان سد معبر از سطح شهر انجام شد که طی آن تعداد زیادی اجناس و لوازم ضبط شد و به انبار خدمات شهری انتقال داده شد.

شهردار منطقه 2 از جمع‌آوری 62 دستگاه خودرو بار و 116 نفر متکدی که پس از شناسایی به ستاد ساماندهی تحویل داده شدند خبر داد و گفت: این مهم از جمله وظایفی است که در قانون شهرداری‌ها برای این دستگاه خدمات‌رسان در نظر گرفته شده است و از سوی مسئولان ذیربط با جدیت پیگیری می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه اجرای این طرح‌ها در 6 ماه نخست سال به صورت ضربتی صورت گرفته، اظهار داشت: اجرای این عملیات‌ها منجر به رفع سد معبر توسط دستفروشان و پاکسازی منطقه از متکدیان شده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه